28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei

Daedalus
#221 Daedalus [2284]
vagyis ckd

"?"

Válasz erre

Daedalus
#220 Daedalus [2284]
mi az a ćdk? A többit értem.

"?"

Válasz erre

Előzmény: Pyton 2005.01.15. 20:22
SiLo
#219 SiLo [605]
jaja...de véletlen kitöröltem az email címem és elveszett vele a jelszó MM szerint

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 20:23
Daedalus
#218 Daedalus [2284]
Nyomd be gamerankingsen a keresőbe h metal gear solid. Az újabbak ott lesznek...

"?"

Válasz erre

Előzmény: Darth Obi-Wan 2005.01.15. 20:18
Gerico
#217 Gerico [1645]
Te voltál salafat? Ezt pl. nem tudtam volna.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:22
SiLo
#216 SiLo [605]
a régi salafat nevem amivel volt560hozzász. meg ezt meg a 0.5.4.nevem amivel 80, itt van meg összesítve az 1000.hozzászólásom.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Pyton
#215 Pyton [4730]
Panzers, phase 2.
Meg talán a 3 is.

Sonic boom babieee!

Válasz erre

Daedalus
#214 Daedalus [2284]
Ja, ha kijön másra akkor először biztos PS2-re (vagy 3ra?) csak aztán PC-re.

De én nemértem. Bazz ha már egyszer le van gyártva a game, és van tapasztalat is MGS1+2 átdolgozásban akkor mi a KU*** életbe kell szerződni valakivel, miert nem lehet kiadni mindenhova s jót kaszálni??!!

"?"

Válasz erre

Előzmény: Darth Obi-Wan 2005.01.15. 20:16
Gerico
#213 Gerico [1645]
3-mat? Ezt, hogy számolod? Metal Gear Solidból volt 3, ebből 3db PS2-re, 2db PC-re. Még a régi, 1987-es Metal Gear-t csak MSX-re, meg com64-re adták ki, ha nem tévedek. Egyébként a Twin Snakes messze űbereli a 2-ik részt.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: Darth Obi-Wan 2005.01.15. 20:18
SiLo
#212 SiLo [605]
köszi,de ebben neked is aktív hozzájárulásod volt.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 20:18
Darth Obi-Wan
#211 Darth Obi-Wan [296]
Utálom hogy Pc-re csak az 1. hármat adták ki

May the darkforce be with you!

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:16
Gerico
#210 Gerico [1645]
Én még a Splinter Cell 3-ik részében, a Chaos Theory-ba is fektetek némi bizalmat, főleg az új mozdulatok miatt.
-------------------------------
SiLo: Grat. a topichoz, túl a 210-en!

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

SiLo
#209 SiLo [605]
lehet arra is csak 1-2évvel később

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Darth Obi-Wan 2005.01.15. 20:16
Darth Obi-Wan
#208 Darth Obi-Wan [296]
De azért Ps2-re kilyön. Ugye?

May the darkforce be with you!

Válasz erre

Előzmény: Daedalus 2005.01.15. 20:04
SiLo
#207 SiLo [605]
pfff ilyen rossz lett a driv3r...
a res4 meg a hl2t is elveri értékelésekbe

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Daedalus 2005.01.15. 20:14
Gerico
#206 Gerico [1645]
Én is. Az első részt Pc-n is kiadták (mondanom sem kell, jó pár év késéssel) és lehet, hogy sok embernek nem tetszett, de én még anno játszottam vele PS1-en, úgyhogy számomra volt benne egy kis nosztalgia...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: Daedalus 2005.01.15. 20:12
Daedalus
#205 Daedalus [2284]
Vazz RE4 ranking (durva!):
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/535840.asp

Driver 3
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/561852.asp?q=driver%203

"?"

Válasz erre

Gerico
#204 Gerico [1645]
A Driv3R mikor megjelent, 2003-ban, nagyot bukott (by Gamestar). Én ezt például nem tudtam, ezért lepődtem meg.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:11
SiLo
#203 SiLo [605]
reménykedjünk...5*

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Daedalus 2005.01.15. 20:12
Daedalus
#202 Daedalus [2284]
De van license a nintendonak (exkluzív - only for), de a sonynak - MGS2-re is volt PS2-re, aztán (ha jól emléxek) 2-évre kiadták... De mindjárt nem adhatják ki, csak egy idő eltelte után. Uhogy bizok benne.

"?"

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 20:10
vortób
#201 vortób [12314]
Az MGS sorozatnak nem volt rossz része még

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#200 SiLo [605]
nem tudok róla sokat

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:10
SiLo
#199 SiLo [605]
kérdem..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Daedalus 2005.01.15. 20:09
Gerico
#198 Gerico [1645]
De azok PS1,2 -es játékok voltak, a Twin Snakes (MGS1 remake) pedig Gamecube-os. Mondjuk attól még kiadhatják.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:08
Daedalus
#197 Daedalus [2284]
kérded?

"?"

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:09
SiLo
#196 SiLo [605]
olyan rossz lett??

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Daedalus 2005.01.15. 20:08
SiLo
#195 SiLo [605]
pes3-4et is kiadták pcre

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 20:07
Daedalus
#194 Daedalus [2284]
ja csak nemhiszem hogy kapni is fog

"?"

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:07
Gerico
#193 Gerico [1645]
Én is. A Magyar MGS oldalon volt egy jó 25 perces videó. Ott kezdtem el gondolkodni a Konamisok épeszűségén, hogy nem adták ki PC-re a gammát. Aztán beugrott a megoldás: Japánban a Konzolé a piacuralom.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: Daedalus 2005.01.15. 20:04
SiLo
#192 SiLo [605]
szerintem tiszteletét teszi.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 20:06
Gerico
#191 Gerico [1645]
Akkor "visszakanyarodásként":A Driv3R idén tiszteletét teszi nálunk PC-n, vagy sem? A Gs-ben március-t írnak, viszont, ha még csiszolgatnak rajta ez könnyedén eltolódhat.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:04
SiLo
#190 SiLo [605]
a taviszörnyes videjó odabaszott a res4be

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Daedalus 2005.01.15. 20:04
Daedalus
#189 Daedalus [2284]
Nemhiszem, de kur*a jól nézett ki annakidején cube-on. Meg a MGS 1-es remake is. Sírok ha rágondolok hogy pécére nem jön ki.

"?"

Válasz erre

Előzmény: Darth Obi-Wan 2005.01.15. 20:00
ZSUGA
#188 ZSUGA [1822]
kanyarogyunk vissza!

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:04
SiLo
#187 SiLo [605]
pedig jó a magyar nyelv.
kicsit elkanyarodtunk...

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 20:02
SiLo
#186 SiLo [605]
egyáltalán nem látszik meg, no nyalás ofkorsz.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:59
ZSUGA
#185 ZSUGA [1822]
De én bktam

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:02
SiLo
#184 SiLo [605]
nem.
ha osztálytársad, nem lehet 7.es..
mi ominoziával 8.osok vagyunk

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Darth Obi-Wan 2005.01.15. 20:00
Gerico
#183 Gerico [1645]
Szerintem 2006, ha csak nem jelentik be évközben.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: Darth Obi-Wan 2005.01.15. 20:00
ZSUGA
#182 ZSUGA [1822]
elméletileg nem tudom!

Válasz erre

Előzmény: Darth Obi-Wan 2005.01.15. 20:00
Gerico
#181 Gerico [1645]
Én nem buktam, csupán évvesztes vagyok (sajnos a júniusban való születés miatt), ZSUGA pedig 2 évvel idősebb nálam.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:00
ZSUGA
#180 ZSUGA [1822]
én annyi lennék!De gerico meg asszem 7

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 20:00
Darth Obi-Wan
#179 Darth Obi-Wan [296]
A Resident Evil 4 Pc-re nem jelenik meg?

May the darkforce be with you!

Válasz erre

SiLo
#178 SiLo [605]
tényleg???
sry zsuga, de gericorol min. 8at hidtem volna...

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 19:58
Gerico
#177 Gerico [1645]
6, de szerintem ez rajtam nem látszik meg annyira.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

ZSUGA
#176 ZSUGA [1822]
6

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:57
SiLo
#175 SiLo [605]
ebbe is volt 2 hiba..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 19:56
SiLo
#174 SiLo [605]
miért lenne hihetetlen...nekem ominozia az osztálytársam
hányadikosok vagytok?

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:56
ZSUGA
#173 ZSUGA [1822]
gericp a leg vicceseb ember

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:54
Gerico
#172 Gerico [1645]
Igen, az osztálytársam. Elég hihetetlen, mi?

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:55

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat