28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei

SiLo
#121 SiLo [605]
és az age of empires 3al hogy álltok??

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

SiLo
#120 SiLo [605]
bioware gém, szal..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:11
SiLo
#119 SiLo [605]
most lapozom a gémsztárt a Dragon Age se lesz kispályás

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

vortób
#118 vortób [12314]
Itt Revolver Ocelot 20-30évesként szerepel.És a találkozásoknál snakevel mindig egymást fikázzák

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:07
SiLo
#117 SiLo [605]
szerintem is..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:07
SiLo
#116 SiLo [605]
dvds gémszárban se volt benne
tegnap jelent meg...rendkívül fasza generals szerű terroristás strat.
de a hl2 demó rajta volt a 700valahány méretével.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:05
Gerico
#115 Gerico [1645]
Revolver Ocelot, Vulcan Revan, Grey Fox, Pschio Mantis, Meryl Silverbourgh (ő a favorit ), És a mesterlövész csaj... nem ugrik be a neve. Régi szép PS1-es idők. Egyébként a 3-ik rész megjelenésről PC-re, elképzelésem sincs, bár szerintem még várhatunk 2006-ig. Sajnos.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 19:05
Gerico
#114 Gerico [1645]
Cd-s GS-t veszek, mert a DVD olvas/író még csak tervben van, azon meg gondolom nincs fent ez a 600 megás demó.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 19:03
vortób
#113 vortób [12314]
A Metal Gear Solid 3 Pcre mikor jön ki?Az is jó játék lesz, legalábbis a pses alapján.MGS1óta ismerem a gamet, jó látni a keménygyerek Revolver Ocelot itt még csak kispályás, akárcsak Snake.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#112 SiLo [605]
ja,örülök neki..
brother in arms sztem elég csúnya...
stalker, fear, chaos theory stb.
de nekem gondolom hót más lesz..pl. demon stone is marhára bejött..
próbáltátok az act of war demót?? mondjuk 600valahány mega..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:01
Gerico
#111 Gerico [1645]
egyébknét=egyébként

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 19:01
Gerico
#110 Gerico [1645]
Szerintem, ha nem szúrják el, akár a Brothers in Arms is lehet 2005 egyik nagy durranása.
---------------------------
Egyébknét szépen halad a Topic. 108... szép.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

SiLo
#109 SiLo [605]
ja.
szal vannak ilyenek..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:58
vortób
#108 vortób [12314]
Ehh, LOl

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#107 SiLo [605]
többször volt, hogy le mertem volna fogadni..
2002jún.
fókusz:fifa world cup 2002
és volt abba a hónapba morrowind, gta3 stb.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:54
Gerico
#106 Gerico [1645]
vortób: Ok. kösz.
--------------------------
SiLo: Sajnos tényleg ez lesz, jellemzően a Gamestarra. Ha egy játékban akár egy csipetnyi konzolbeütés van, máris -10%...sajnos.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

vortób
#105 vortób [12314]
Fokuszba a WoW lesz.Ez kb.1000%

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#104 SiLo [605]

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:52
SiLo
#103 SiLo [605]
lehet...nem lehet előre tudni...

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 18:51
vortób
#102 vortób [12314]
Holnap írok nektek egy hoszabb krémest majd a Bard's Tale topiba.Ok?

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#101 SiLo [605]
az mondjuk lehet...
sztem lehúzzák, mert konzol port.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:49
ZSUGA
#100 ZSUGA [1822]
benne lesz a fókuszba?

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:49
Gerico
#99 Gerico [1645]
Fókuszba biztos nem teszik be, hisz ott van még a World of Warcraft is...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 18:46
SiLo
#98 SiLo [605]
ja,láttam

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:48
vortób
#97 vortób [12314]
Az eredeti megjelenési ídőpont.Nyugi
Csak példának hoztam fel mert szószerrint úgy volt írva a gsbe.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 18:46
Gerico
#96 Gerico [1645]
Sajnos nem. Bár 3 ilyen jól kidolgozott (grafra, személyiségre) karakterrel még könnyedén összelehet hozni egy második részt. 2* reménykedjünk!

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 18:46
SiLo
#95 SiLo [605]
jaja.
egyébként demon stone teszt lesz a köv. számba

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:45
SiLo
#94 SiLo [605]
akkor nemtom mi az a március.
gerico: olvastam, neked is bejött a demon stone
nem tudod lesz e folytatás?

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:44
Gerico
#93 Gerico [1645]
Reménykedjünk...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 18:44
SiLo
#92 SiLo [605]
bizony..és most online elejtettek egy olyat, hogy ha mazur befejezi a SW: Republic Commandot akkor, majd hozzájutnak ők is.
szal lehet,hogy a februári számba egy mazuros fókusz lesz.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:42
vortób
#91 vortób [12314]
Megjelenés:2005 végw(!)
Tényleg van benne valami, hogy elsieték.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Gerico
#90 Gerico [1645]
Jaja. Mazur jó cikkeket szokott összehozni.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 18:40
vortób
#89 vortób [12314]
A gémstárba mindig sok helyesírás nyomtatási hibákat találtam, de annyira nem baj.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#88 SiLo [605]
nekem nem..csak az új pc guruban..
a riddickes cikk sztem qrva jó a gémsztában.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:39
ZSUGA
#87 ZSUGA [1822]

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:39
vortób
#86 vortób [12314]
A harcok tényleg hack and slashek ugyanis egy gombot kell nyomogatni, azt verni az ellenfelet. Bár kell néha taktika is ellenük, mert pl., lehet találkozni bikaszerű szörnyekkel, aki rohamban közlekednek, ezért elég nagyot sebeznek, így először elugrani, aztán szúrni kell.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Gerico
#85 Gerico [1645]
Tudom, hogy off, de nektek feltűnt, (már akinek megvan az ehavi GS), hogy rettentesen sok gépelési hibát sikerült összehozni benne? Valszeg kicsit elsiették a szerkesztést, bár megértem őket... ünnepek alatt senki sem dolgozna.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

ZSUGA
#84 ZSUGA [1822]
veled meg találkozok hétfön!

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:37
SiLo
#83 SiLo [605]
Tengrentúlon a Vivendi, kontinensünkön pedig az Ubisoft publikálásában érkezik érkezik idén márciusban az inXile Entertainment fejlesztette The Bard's Tale. A munkálatokat a 80-as években megjelent klasszikus Bard's Tale játékok atyja, Brian Fargo vezette, gondosan ügyelve arra, hogy a nagy előd hangulatát sikerrel mentse át az új csapat. A modernkori újragondolás egy hack 'n' slash fantasy akció-szerepjátékként kezelendő, melyet agyament hummorral öntöttek nyakon fejlesztői.
by:576

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

ZSUGA
#82 ZSUGA [1822]
most magyar nyelvű lesz?

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:36
SiLo
#81 SiLo [605]
sztem nem..bár kitudja....
576on volt hír márciusba jelenik meg.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 18:36
Gerico
#80 Gerico [1645]
Akkor valamit a Gs-ben írtak félre! Hál' istennek!

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:36
vortób
#79 vortób [12314]
Hát hazánkban nem szokás anyanyelvünkre leforditani a gamet.De kitudja.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#78 SiLo [605]
ja,igen....abba vki azt állította,hogy a tolvaj patkányát is lehetett..ez olyan mafia és a casino stílusu lehetett.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:35
ZSUGA
#77 ZSUGA [1822]
És ez magyar nyelvű lesz?

Válasz erre

vortób
#76 vortób [12314]
Coming to the Sony PlayStationŽ2 computer entertainment system and XboxŽ video game system in Fall 2004 and the PC in early 2005.
Ez a hivatalos oldalról van.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Gerico
#75 Gerico [1645]
Vagy a Commandos2 Whiskey-e... bár az más stílus.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 18:34
SiLo
#74 SiLo [605]
or=to sry ez volt a pontos neve

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 18:34
Gerico
#73 Gerico [1645]
A Gs-ben 2005 végét írnak.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

SiLo
#72 SiLo [605]
a dead or rights gémben ami akció volt, ott lehetett néha irányítani a kutyát szétharapni az enemyt stb.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:33

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat