28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei

vortób
#71 vortób [12314]
Nem, de a mozgásairól ki lehet deriteni hogy mit akar nekünk mondani.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

vortób
#70 vortób [12314]
Megnézzem neked, épp a Gamestart keressem.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 18:32
SiLo
#69 SiLo [605]
március

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 18:32
Gerico
#68 Gerico [1645]
A harcikutyáról mindig az a régi vicc jut az eszembe... harcikutya! a tököm! De azért elnéznék egy quest-et egy kutyával a főszerepben. Tényleg, tud beszélni ez az eb?

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:31
SiLo
#67 SiLo [605]
honnan szerezted be a gémet??

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:31
vortób
#66 vortób [12314]
Sőt van olyan is hogy ha valamit rosszul csináltál(azthiszem már leírtam Bofdal a történetet.) akkor az akkár a játék felénél újra előjöhet és megváltoztathatja a cselekményt.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

ZSUGA
#65 ZSUGA [1822]
ez a játék mikor jelenik meg?

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:23
SiLo
#64 SiLo [605]
az nekem is..meg,hogy többféle hangnemben lehet dumálni és ez változtatja a sztorit is

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:30
vortób
#63 vortób [12314]
Az elején találkozunk egy kutyával aki a játék végéig hű társunk lesz. Az elején még nem harcol, elfut ha baj van, de van egy olyan skill hogy Dog Training amivel kutyánkat akár harci kutyává is alakithatjuk(a skill még nemtom hogy müködik de majd meglesem).

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Gerico
#62 Gerico [1645]
Bizony! Főleg a narrátornak beszólós rész tetszett.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 18:29
SiLo
#61 SiLo [605]
megtette a hatását vortób kedvcsinálója

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:29
Gerico
#60 Gerico [1645]
A listámon most cserélt helyet a Kotor2, és a Bard's Tale.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

vortób
#59 vortób [12314]
Én se nagyon siránkoztam miatta, de felkell rá készülni hogy hatalmas nagy tárgy válogatások nem lesznek

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#58 SiLo [605]
sztem az nem is baj

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:26
vortób
#57 vortób [12314]
Talán a tárgyak a játék egyik minuszai, mert eddig nem volt sok tárgy, csak ha jött akkor is automatikusan berakta a felszerelések közé.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Gerico
#56 Gerico [1645]
Vazze... eddig is nagyon vártam, de ezután már a nap 19 órájában -a maradékban alszok- erre fogok gondolni...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 18:24
SiLo
#55 SiLo [605]
;]] fáj a szivem...

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:23
vortób
#54 vortób [12314]
Ha valakivel beszélsz 2 módon, szólhatsz hozzá: Csúfolódva, és kedvesen. Ezek befolyásolják a történetet. Amúgy minden párbeszéd hanggal megy. A poénok nagyon ott vannak. Múltkor mentem a vadonba mikor találkoztam egy goblin csapattal, akik épp az egyik Chosen Onet(kiválasztott) ölték, nagy poén a goblin miután megölte és meglát minket, megszólal.
-Höhö, már megint egy kiválasztott.
Sok ilyen van, a legjobb eddig az volt, hogy egy átvezető muviban a narrátor mondta a sztorit és a Bárd elkezdett vele veszekedni, hogy ez nem is így volt stb..

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

koheld
#53 koheld [292]
FEAR, Oblivion, KotOR 2, The Bard's Tale, WoW ... asszem mást nem
jah és a Battlefield 2 t is.

Válasz erre

SiLo
#52 SiLo [605]
eddig fasza

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:12
vortób
#51 vortób [12314]
Az utazás úgy zajlik, hogy ha kimész egy városból, akkor bejön egy világtérkép, ami elég nagynak tűnik elsőre. Ezeken lehet ölni szörnyeket is. Vannak a térképen városok, fontosabb helyszínek. Ilyenkor betérhetünk ide és tehetjük a dolgunkat. Ezek a helyszínek elég nagyok szal nem kell félni.
Az ellenfelek egész jók általában kihasználják, ha csapatba harcolnak (a harcosok lefognak és az íjászok meg lőnek).

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

vortób
#50 vortób [12314]
Ok, 4 fajta lényt lehet megidézni (ezeknek ancióikimá hogy a bárd eljátszik egy éneket, azt megjelenik a monster.), De a fajtákban 4 lény van előre láthatólag.(tehát 16 lény). Ezek a fajták: Állatok, Gyógyítok, Harcosok, Kisegítő dolgok (például egy madár, ami sötét helyen világit). Irányítani nem lehet őket csak pár parancsot, lehet nekik osztani (roham, védés, itt állj meg stb...)....
Folytatom, csak tudjátok, itt vagyok.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#49 SiLo [605]
zsombika kicsit hasonlít Ferkora szerintem.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:03
Gerico
#48 Gerico [1645]
Hát ez nagyon lol...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:01
SiLo
#47 SiLo [605]
ahogy érzed..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 18:01
SiLo
#46 SiLo [605]
reméljük a legjobbakat.
vortób plíz mesélj még vmit kicsit bővebben a ps2es verziórol..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.01.15. 18:01
vortób
#45 vortób [12314]
Folytassam?
Zsombornak nem kell viccet mondani, mert ő maga a vicc!

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 18:00
Gerico
#44 Gerico [1645]
A Bard's Tale-t már a bejelentés, és az első képek óta várom. A régi klasszikus ismét csodát fog tenni...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

SiLo
#43 SiLo [605]
;] ez jó..!

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 17:59
vortób
#42 vortób [12314]
KÉSZ!mostantól tudom hogy zsombor az isten, csak állcába bújt!zsombor a mátrix!

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#41 SiLo [605]
vesszök zsombika vesszök..mennyé marketing szakra

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: zsombor 2005.01.15. 17:56
zsombor
#40 zsombor [226]
A GameStar-ban és a PCGuru-ban mindent leírnak!
Vegyétek meg!
Nagyon jó!!
-Battlefiel 2
-Sims 2:University
-és még több ilyen jó játék!!

Hát Izsák

Válasz erre

SiLo
#39 SiLo [605]
ilyen nincs, már itt is van. xDDDD
HELYES,HELYES évvégén amikor húzok a gecc általánosból, majd megejtek vmi hasonlót..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Az Inkvizítor 2005.01.15. 17:55
Az Inkvizítor
#38 Az Inkvizítor [1233]
Te még mindig nem haltál meg?

SiLo: pedig valami ehhez hasonlót mondtam a volt osztályfőnökömnek az érettségi előtt.

Hijo de puta.

Válasz erre

Előzmény: zsombor 2005.01.15. 17:54
SiLo
#37 SiLo [605]
örülök,hogy tetszik zsombika..xDDD
legyél jó, vagy jön Az Inkvizítor barátom.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: zsombor 2005.01.15. 17:54
vortób
#36 vortób [12314]
Olvasok gamestart úgyhogy tudom

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 17:53
zsombor
#35 zsombor [226]
Hali!
Nagyon jó az oldal!

Hát Izsák

Válasz erre

SiLo
#34 SiLo [605]
thx. ezt is, majd megnézem..gémsztár 2005gémjei közt, 2005nagyágyúja kategóriába sorolták.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 17:52
vortób
#33 vortób [12314]
Kis kedvcsináló, 8.2pont/10ből és 22video

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#32 SiLo [605]
megjelenés március..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 17:49
SiLo
#31 SiLo [605]
Tengrentúlon a Vivendi, kontinensünkön pedig az Ubisoft --->ezt mondják

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 17:48
vortób
#30 vortób [12314]
Kiadoja sincs...

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#29 SiLo [605]
rákerestem az 576onlineon, a termékeknél és ott se volt.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 17:46
vortób
#28 vortób [12314]
Nem is nagyon lehet magyarországon kapni sajnos ahogy láttam.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

SiLo
#27 SiLo [605]
nem néz ki rosszul..kijöhetne má pcre, merthát van ps2m,de nagyon drágák a gémek.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 17:43
SiLo
#26 SiLo [605]
thx.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 17:42
vortób
#25 vortób [12314]
Ne fáradj

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 17:41
SiLo
#24 SiLo [605]
na, majd utána nézek.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 17:39
vortób
#23 vortób [12314]
Van és nagyon jó (a harc kissé hack and slashes de nem baj)!
Volt egy város, ahol meg kellet keresni egy bofd(!) nevű embert, de mikor odaértünk kiderült hogy 8 embert hívnak bofdnak és igencsak, hasonlítanak egymáshozAz volt a quest hogy ki kellet választani az igazit. Nem igazán értettem angolul ezért 8 az 1hez az esélyem hogy őt találtam meg.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 17:31
SiLo
#22 SiLo [605]
még azt díjaznám, ha készülne folytatása a Demon Stonenak.
nemrég jött ki pcre (december) és amennyire sokan húzták a szájukat, sztem hangulatba,hangokba stb. istenkirályos gém volt, csak rövid.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat