28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground

Carchee
#1 Carchee [536]
Szerintem akik látták a halálos iramban 1. és 2. részét erős késztetést éreztek a száguldásra. Nos nekem még nincs jogsim, a bringával meg nem lehet tépni annyira, ezért kerestem egy játékot, amiben van tuning, stb... Nos ez volt a Street Legal, bár kisebb nagyobb hibák vannak a játékban, és egy nagyobb konfigon is szaggat, ezért félredobtam és keresgéltem. Nos találtam egy videót az undergroundról, és nagyon felcsigázott. A grafikája szép lesz, és mivel az EA megint fel akar törni, ezért sztem a játékélményre sem lesz panasz, de majd meglátjuk! Szal ide várnék híreket a gémről! Előre is THX!

Carchee

"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat