Szerintem akik látták a halálos iramban 1. és 2. részét erős késztetést éreztek a száguldásra. Nos nekem még nincs jogsim, a bringával meg nem lehet tépni annyira, ezért kerestem egy játékot, amiben van tuning, stb... Nos ez volt a Street Legal, bár kisebb nagyobb hibák vannak a játékban, és egy nagyobb konfigon is szaggat, ezért félredobtam és keresgéltem. Nos találtam egy videót az undergroundról, és nagyon felcsigázott. A grafikája szép lesz, és mivel az EA megint fel akar törni, ezért sztem a játékélményre sem lesz panasz, de majd meglátjuk! Szal ide várnék híreket a gémről! Előre is THX!
Carchee
"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"