28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei

wyclef
#21 wyclef [929]
Star Wars: Knights Of The Old Republic II: The Sith Lords
S.T.A.L.K.E.R.

[Coolio | lvl 29 | Human Warrior | BloodScalp]

Válasz erre

SiLo
#20 SiLo [605]
van mán ps2n bards tale??

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.15. 17:31
SiLo
#19 SiLo [605]
OFF:
hallod, haver elküldte pár embernek emailbe a rákoczy teres mondatod, aztán fel akarták jelenteni. ;]]
ON

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Az Inkvizítor 2005.01.15. 17:28
vortób
#18 vortób [12314]
Stalker
Bard's Tale(PS2ön nagyon jó játék, szal higyjétek el ha kijön jó lesz.)
GTA:San Andres(szintén ugyanaz mint a bards tale esetében.)
Guild Wars
Sacred:Underworld(Jó hogy eszembe jut, megyek is tápolom a karim rá)

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Az Inkvizítor
#17 Az Inkvizítor [1233]
Rebublic? Amúgy te vagy a BF 2, bár mostmár inkább az 1.

Hijo de puta.

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 17:26
SiLo
#16 SiLo [605]
kotoe valszeg király gém lesz. xDDD

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: ZSUGA 2005.01.15. 17:26
ZSUGA
#15 ZSUGA [1822]
1:GTA:SA
2:KOTOE 2
3:SW REBUBLIC COMMANDO
4:BF 2
(és új mário részek)

Válasz erre

SiLo
#14 SiLo [605]
gyere..addig alakítok ki neked itt egy kis személyi kultuszt. ;]

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Az Inkvizítor 2005.01.15. 17:22
Az Inkvizítor
#13 Az Inkvizítor [1233]
Kösz. Ha gondolod, egyszer a nyáron lemegyek Siófokra, és első kézből kaphatsz tőlem aláírásokat.

Hijo de puta.

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 17:21
SiLo
#12 SiLo [605]
aha!!! xDD jó vadul...a rákoczys mondatod máig emlegetem

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Az Inkvizítor 2005.01.15. 17:21
Az Inkvizítor
#11 Az Inkvizítor [1233]
Inkvizítorkodjak?

Hijo de puta.

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 17:19
SiLo
#10 SiLo [605]
ezvan, nem figyeltem..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Az Inkvizítor 2005.01.15. 17:18
Az Inkvizítor
#9 Az Inkvizítor [1233]
Már vagy egy hónapja

Hijo de puta.

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 17:17
SiLo
#8 SiLo [605]
csak érdekesség képpen: felmentem az előbb a cd galaxis oldaléra és már elő lehet rendelni a stalkert..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.01.15. 17:14
Gillette
#7 Gillette [9789]
Az a Ladás játék! Bár játszani úgyse fogok tudni vele, de azért várom.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Eric
#6 Eric [20761]
S.T.A.L.K.E.R. !

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

SiLo
#5 SiLo [605]
hopp, fák, kihagytam a fírt
+ F.E.A.R.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Daedalus 2005.01.15. 16:47
HTB
#4 HTB [4144]
WoW
GTA:SA
Bethesda féle Fallout(ez 2005?)
STALKER
KOTOR2

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Gerico
#3 Gerico [1645]
Itt van az általam leginkább várt öt játék:
1. World of Warcraft
2. SW: Knights of The Old Republic 2: The Sith Lords
3. The Bard's Tale
4. Battlefield 2
5. SW: Republic Commando

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Daedalus
#2 Daedalus [2284]
ábécé sorrendben az eksn gaymek:

Advent Rising
BioShock
F.E.A.R.
El Matador
Pariah
SWAT 4
Tom Clancy's Ghost Recon 2
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
na meg:
Quake 4
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Hitman: Blood Money.
(kifelejtettem valamit?)

"?"

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.15. 16:09
SiLo
#1 SiLo [605]
Na, ki melyik gamet várja legjobban??
(nem találtam ilyen topicot)
Az én topom
1. S.T.A.L.K.E.R.
2.Longest Journey: Dreamfall
3.Act of War : Direct Action
4. Splinter Cell: Chaos Theory
5. Doom3: Resurrection of Evil

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat