"a trailerből megmondom, hogy a zongorista fogja túlélni a végén, és hogy a kardos szamuráj hősies harcot fog vívni egy predatorral, esetleg le is vág egyet, de végül durván meghal. ez nem a láttuk már kategória, hanem a sablonból írunk egy sablont story" + mindenki ijedten kapkodja a fejét a klasszikus predátor hangra, időnként visítanak egyet

Hát bőfos lesz szerintem is. Hihetetlen, hogy nem tudnak már valami újat kitalálni.
Adott három faj, nem hiszem el, hogy csak annyira futja, hogy időnként vadászni mennek. Nézzék már meg a Starcraft sztoriját vagy valami.
Dark Archon