28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Predators

Kanduhrka
#44 Kanduhrka [9380]
Gyakorlatilag jelenetről jelentre előre tudtam, hogy mi fog történni. A film nem rossz, inkább csak kiszámítható, klisés és emiatt unalmas. Nem kell hozzá Blue-ray minőség, hogy ezt megállapítsam.

Ugyanakkor azt hittem, hogy McClane túljutott a 3 évvel ezelőtti fórumos dolgokon, de a lenéző stílusát tekintve ez nem jött össze. Egyébként sehol nincs szó egybehangzóan kurva jó filmről. Mindenhol inkább azt mondják, hogy átlagos.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.07.14. 07:12
Peace
#43 Peace [28896]
1 perces sample-t én is megnéztem, és éppen az első rész zenéje ment. Én is attól félek a legjobban, hogy zenék és jelenetek másolásával operáltak, pont mint az AvP 2-ben. Majd augusztusban a moziban kiderül valóra válnak-e a félelmeim.

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2010.07.13. 20:18
McCl@ne
#42 McCl@ne [13409]
Semmi gond.

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2010.07.13. 21:44
Kanduhrka
#41 Kanduhrka [9380]
Ok. Lehet, hogy Oscart fog nyerni jó minőségben. Én kérek elnézést.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2010.07.13. 20:49
McCl@ne
#40 McCl@ne [13409]
Mindenképpen mérvadó a véleményed a szarfos kamerás verziód alapján, főleg az egybehangzó kritikai sikerrel szemben Állítólag abból a verzióból lófaszt sem látni, nulla a hang és a kép is egyaránt.

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2010.07.13. 20:18
Kanduhrka
#39 Kanduhrka [9380]
Ááá, nem bírtam ki. Muszáj volt megnéznem, de bár ne tettem volna. Az oké, hogy a minősége szar, de baromi unalmas volt. Brody fapofával nyomta végig az egész filmet, a többiek meg annyira semmilyenek voltak, hogy kb észre se vettem ha meghalt valamelyik. A zene jó, csaképp az egész a Predator 1 OST-je. Még a jelenetek alatt szólók is ugyanazok, mint anno és rengeteg ezek közül a szintén nagy elődöt másolja. (gyakorlatilag vannak tök ugyanolyan jelenetek, mint a 87-es verzióban)
A rendezéssel nincs bajom, amolyan semmilyen, mint pl az Armored.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Dealer
#38 Dealer [7500]
Ma van a film premierje az USA-ban. A 20th Century Fox a foci vb-re, és az azutáni torlódásra hivatkozva tolta el a magyarországi dátumot augusztus 19-re.

Hát tehetnek egy szívességet... Az a kétszer (maximum) két és fél óra, ami hátra van a VB-ből, nem tudom, mennyiben befolyásolná a nézettséget. Oké, nem tegnap kellene bemutatni, mert a nyitóhétvége eredményein valószínűleg meglátszana a dolog, de a jövő hétvége nem fért volna bele? Amikor hazánk fia-borja dirigált le egy állítólag egész jó Ragadozó filmet? Kicsit túlzásnak érzem a több, mint egy hónapos eltolást...

(Aztán ahogy nézem a premier naptárat, valahol talán jogos. Mert én sem biztos, hogy összeereszteném a filmet olyan darabokkal, mint a Shrek negyedik része, a Szellemíró + Kéjjel-nappal páros, az Eredet, Az utolsó léghajlító, A szupercsapat vagy a Salt ügynök. De érdemes lett volna mondjuk Shyamalan szarján tolni egy hetet, vagy Jolie legújabb semmilyen filmjén...)

Válasz erre

Gobiakos
#37 Gobiakos [13330]

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.07.06. 09:53
Dealer
#36 Dealer [7500]
Aztán megnéztem a többi videót, és rájöttem, hogy ez kurvára nem nagy szám.

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.07.06. 09:43
Dealer
#35 Dealer [7500]
Az első videóban, miután seggest dobnak ketten a vízbe, 2:55 körül valaki azt mondja, hogy "Lemaradtam róla...". És nem a Nimród.

Válasz erre

Rohamoszti
#34 Rohamoszti [3802]
Bazz azért milyen illúzióromboló már amikor ilyen homevideó feelingben nézed a forgatást és az akciójeleneteket ahogy eljátszák a színészek, olyan mesterkélt szar így, hangeffektek, profi perspektívák és vágás nélkül.

Válasz erre

Gobiakos
#33 Gobiakos [13330]
És Robert Rodriguez hogy feszít a Machete-s pólóban...

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.07.05. 21:45
Creativ3Form
#32 Creativ3Form [33872]
Bazz, mekkora már, hogy megszólalnak benne magyarul. Áááájjjj, nagyon kemény!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.07.05. 21:45
Rohamoszti
#31 Rohamoszti [3802]
LOOOOL!!! ÉS ANTAL NIMRÓD ELLŐTTE, HOGY GET TO THE CHOPPPAAAAA!!! OKé ezt a filmet innentől kezdve nem lehet elbaszni.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.07.05. 21:45
Razor03
#30 Razor03 [14703]
Nem csípik őket a szúnyogok?

Viccet félre téve, kúrva jó látni, hogy vannak még színészek, akik bevállalják azt is, ha a sárban, avarban kell forgatás közben hemperegni.

A jeleneteket nézve, engem elragadott a hangulat, pedig az ilyen "így készültek" többnyire kiábrándítanak.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.07.05. 21:45
Gobiakos
#29 Gobiakos [13330]
Nimród munka közben

Válasz erre

Dealer
#28 Dealer [7500]
Magyar plakát

Nem a legjobb képből, de legalább tisztességes munka.

Válasz erre

chryssvegh
#27 chryssvegh [10]
Eladó az Alien versus Predator sorozat 8 része egyben .

A dvd-k angol nyelvüek dolby digital 5.1-es DTS hangzással.

A csomag a következö filmeket tartalmazza:

1. Alien

2. Aliens

3. Alien 3

4. Alien Resurection

5. Predator

6. Predator 2

7. Alien vs. Predator

8. Alien vs. Predator 2 Requiem



Továbbá minden dvd tartalmaz audió kommentálás, extra menüket, interaktiv menüt.

06705699398 Krisztian

Válasz erre

Razor03
#26 Razor03 [14703]
Pedig már azt hittem, hogy ez is szar lesz mint az AVSP.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2010.06.23. 19:17
McCl@ne
#25 McCl@ne [13409]
Na ez odabasz!
De nagyon

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Peace
#24 Peace [28896]
Ridley Scott féle Nyolcadik utas előzmény visszaadhatja majd a reményt. Én legalábbis bízom valami nagyon ütős forgatókönyvben és profi kivitelezésben.

Válasz erre

Előzmény: Slyder 2010.06.01. 15:26
Slyder
#23 Slyder [557]
Az AVP csúnyán megtépázta mindkét faj "imázsát", szóval ezek után már minden jó.

Válasz erre

Dark Archon
#22 Dark Archon [11833]
"a trailerből megmondom, hogy a zongorista fogja túlélni a végén, és hogy a kardos szamuráj hősies harcot fog vívni egy predatorral, esetleg le is vág egyet, de végül durván meghal. ez nem a láttuk már kategória, hanem a sablonból írunk egy sablont story" + mindenki ijedten kapkodja a fejét a klasszikus predátor hangra, időnként visítanak egyet Hát bőfos lesz szerintem is. Hihetetlen, hogy nem tudnak már valami újat kitalálni.

Adott három faj, nem hiszem el, hogy csak annyira futja, hogy időnként vadászni mennek. Nézzék már meg a Starcraft sztoriját vagy valami.

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2010.03.19. 21:12
Gobiakos
#21 Gobiakos [13330]
Német címlapon a Ragadozó

Válasz erre

Dealer
#20 Dealer [7500]
Két új poszter

Válasz erre

Peace
#19 Peace [28896]

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2010.03.19. 21:12
.:[Kain]:.
#18 .:[Kain]:. [11704]
igen fosnak is egyben

egy zongorista meg egy morfeusz? aahhh cmooooon! schwarzi és a halálos csávó után!? azoknak legalább volt tökük!

a trailerből megmondom, hogy a zongorista fogja túlélni a végén, és hogy a kardos szamuráj hősies harcot fog vívni egy predatorral, esetleg le is vág egyet, de végül durván meghal. ez nem a láttuk már kategória, hanem a sablonból írunk egy sablont story.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.03.19. 19:29
richy25
#17 richy25 [1087]
Lehet, mert nekem bejött.

Türelem szép erény, kivéve ha az alagút végén közeledik a fény!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.03.19. 19:39
Peace
#16 Peace [28896]
"Igen ütősnek tűnik!"

Nem ugyanazt néztük akkor.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.03.19. 19:29
Gobiakos
#15 Gobiakos [13330]
Az első trailer

Igen ütősnek tűnik!

Válasz erre

cerebrum
#14 cerebrum [902]
Szerintem ez nem a predátorok bolygója lesz csak valamelyik vadászbolygójuk, mivel ugye a második filmből tudjuk, hogy a predátoroknak kisegítő légzés kell egy olyan oxigénlégkörű bolygón, mint pl. a Föld, márpedig ez is ilyen, hiszel ha nem így lenne, akkor az emberek megpusztulnának öt másodperc alatt.

A "kutya" meg akár szimplán a helyi fauna része is lehet.

Lacho calad! Drego morn!

Válasz erre

Előzmény: Rohamoszti 2010.03.13. 16:58
Creativ3Form
#13 Creativ3Form [33872]
Dáááááá, ez az első rész hangulatát KEGYETLENŰL visszaadja! Legalább is nálam, NAGYON VÁRÓS LETT!!!!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.03.13. 11:28
Razor03
#12 Razor03 [14703]
Megnéztem újra a videót, és úgy látom hogy a szörny inkább a kutya szerepét tölti be. :S

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Razor03
#11 Razor03 [14703]
Nekem úgy tűnt, hogy az a bizonyos lény "lóként" funkciónál.

Cáfoljátok meg pls.

Amúgy jó is meg nem is a teaser. Olyan érzésem támadt, mint amikor kiadták az AVSP2 előzetesét, azt hittük, hogy fasza lesz, közben meg lelőtték a jelenetek és a film 80%-át.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Rohamoszti 2010.03.13. 16:58
Rohamoszti
#10 Rohamoszti [3802]
Szerintem az nem háziállat... Gondolom a Ragadozók nem csak emberekre vadásznak, máshonnan is hozhatnak prédát. Vagy egyszerűen az a lény ott él a Ragadozók bolygóján.

Válasz erre

Előzmény: -Jozef- 2010.03.13. 16:28
-Jozef-
#9 -Jozef- [1955]
Könyörgöm, minek egy háziállat a "Ragadozóknak"? Meg mi az a repülő robot vagy mi a franc? Rühellem az ilyen sajátos kitalációkat az alapfilmekhez képest.

Válasz erre

Peace
#8 Peace [28896]
És szerinted érdekel, hogy másnak tetszett-e? Nekem nem. És ezért félek a Predatorstól. Ennyi a lényeg.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.03.13. 14:50
Gobiakos
#7 Gobiakos [13330]
A Szállítmány közel sem volt szánalmas, csaupán nálad nem talált be ezek szerint. Sokan fújoltak arra a filmre, de tulajdonképpen semmi baj sincs vele. Kissé egyszerű, kissé kiszámítható, a nagyágyúkat (Reno, Fishburne) nem használta ki 100%-osan, de amúgy egy egész élvezhető filmet rakott össze Nimród.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.03.13. 14:41
Peace
#6 Peace [28896]
Abszolút elvárások nélkül fogok beülni a premierre. A siralmas AvP filmek után én már nem bízom benne, hogy bárki is képes visszaadni a régi klasszikusok hangulatát. Kivéve persze Ridley Scott, ha valóban elkészíti az Alien 5-öt. Nimród Antaltól sem várok sokat a szánalmas Armored után. Remélem Rodriguez rendesen felügyeli a munkálatokat.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.03.13. 11:28
Gobiakos
#5 Gobiakos [13330]
Igen jól néz ki, nagyon tetszik...

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.03.13. 13:01
Rohamoszti
#4 Rohamoszti [3802]
Fú szerintem kurva hangulatos ez a sneak peak! Simán eszembe juttatta az első részt, a hangulatát! Zúzós lesz!

Válasz erre

Dealer
#3 Dealer [7500]
Predators Banner

Hát a plakátokkal nem lesz baj, az már biztos...

Válasz erre

Gobiakos
#2 Gobiakos [13330]
Az első mozgóképes anyag a filmből

Válasz erre

Gobiakos
#1 Gobiakos [13330]
Antal Nimród készíti a Ragadozók legújabb mozis kalandját Robert Rodriguez felügyelete alatt.
A Predators főszerepét ezúttal Adrien Brody-ra bízták, de mellette több emberi karaktert is láthatunk majd a Ragadozók bolygóján, akiket olyan színészek játszanak el, mint Laurence Fishburne, Danny Trejo vagy a Legenda vagyok-ból ismerős Alice Braga.
Utóbbi színésznő nemrég nyilatkozott is a Predators-szal kapcsolatban, ami az alábbi linken olvasható.

LINK

A film premier dátuma az USA-ban 2010. július 7.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat