Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Predators
Amúgy amit Dealer a szinkron hibájaként hozott fel, én azt is ennek tudtam be, mármint, hogy LF nem 100%-os agyilag...
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
SPOILER
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Ugye, mint azt már írtam a filmes topikban lévő hsz-emben, a Fishburne-ös részbe erősen beleszundítottam...
A kérdés: SPOILER
Ma én is elmentem rá moziba, nagyon kíváncsi voltam már erre a filmre!
Nos, sztem annyira messze nem rossz, hogy 2/5 vagy 4/10 lenne. Egy átlagos akciófilm, jópár sablonnal ugyan (pl. az alapsztorit sok helyen elpuffogtatták már) és egy elkúrt befejezéssel SPOILER
Tetszett viszont a Predator 1-re való visszautalás, a film első feléből áradó dzsungel-hangulat. Nem tetszett ugyanakkor Laurence Fishburne játéka, a nagy Morpheushoz képest igencsak elhízott és kényelmessé vált.
Összességében viszont egyszer tökéletesen nézhető, nem is vártam tőle többet, amit kaptam. Nyilvánvaló volt, hogy a Predator 1-et nem veri meg és az is, hogy az ilyen típusú filmek varázsa megkopott kissé mára, s emiatt nem fog az újdonság varázsával hatni.
Tavaly a Terminator 4 elől csalódottan álltam fel a moziban, most nem éreztem ezt.
Lehet, hogy benne van véleményemben az Antal Nimrósd miatti elfogultság is, de egy 7/10-et kiérdemelt nálam.
szerk.: A Milyen filmet... topicba akartam, de sikeresen elnéztem. Itt sincs persze rossz helye.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"


Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
juventushungary.hu
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Mindegy, egyelőre legyen elég annyi, hogy ezzel sem leszek valami népszerű. Úgy egy-másfél óra múlva kritika.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!


Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Mondjuk Nimród ettől még okés.Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Jó kis interjú, a fickó is nagyon szimpatikus, egyedül az Index aktuális képviselője miatt kellene lesütni a szemünket, de az ilyenek miatt szégyenkezzen az oldal.
Érdemes lenne tőlük megkérdezni, hogy ezeket a dolgokat mégis hogy képzelik.
Csak tudnám mire vélni ezt a dagadó diszkriminációt Veszprémmel kapcsolatban. Szívás 

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

juventushungary.hu

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Másfelől az AVP filmeket nem nehéz überelni
juventushungary.hu
Főleg úgy, hogy ezalapján akarsz tanácsokat osztogatni azoknak, akik majd megnézik moziban. Überlol.Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Had ne spoilerezzek, de ne éljétek bele magatokatjuventushungary.hu
Amúgy állítólag egy rakás sz*r a film.Ami eddig megjelent Alien, AVP, Predators, mind könyvben eszméletlen jó! De a filmeket sorra elszúrják Mintha Kiszel Tünde rendezte volna a filmeket XD
Ígéretesnek tűnik még egyszer mondom, de nem fűzök hozzá sok reményt
juventushungary.hu
Igaz, a MoM-ban csak kora délután van az első vetítés, így max mi is ilyen 2-3 óra körül tudtuk volna előbb megtekinteni.
Majd azért számoljatok be a szinkronnról, de én inkább nem kockáztattam meg.Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!



Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Meglepetét okozott Nimród?We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...
"Tudom, hogy szar dolog a várakozás, de nagyon szépen kérek mindenkit, hogy várja meg a mozipremiert, vagy ugorjon át Bécsbe, mint én
.
Ez a film elképesztően jól néz ki a vásznon. Egy kamerás szar totálisan megölné a lényegét - ahogy azt néhány nethuszár fitymáló írása vissza is tükrözi.
"Respect is not given. It's taken.

Akciófilmek ritkán kapnak ott ennyi pontot, úgyhogy ha másért nem hát ezért fussátok át a sorokat. NAGYON megéri!

Különben meg mi nézők már akkor is jól járunk, ha Terminator Salvation szintű fan made filmet kapunk.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
horrorgeeks.blogspot.com
De nyugi, nem támadás volt, amit írtam, csak jeleztem, hogy szerintem sem szabad ilyen filmeket így megnézni. Én sem örülök, hogy még több, mint egy hónapot kell rá várni, és szívből remélem, hogy lesz belőle addig R5 verzió, mert akkor inkább letöltöm, és nem fizetek érte, ha már annyira nem képesek, hogy időben szállítsák a filmeket. (Ugye ilyenkor felmerül a kérdés, hogy ki van kiért...)
horrorgeeks.blogspot.com
És - bár nyilván az én számból hiteltelen, de - McCl@ne teljesen igazat mond, egy filmnél, legyen az bármilyen film, rengeteget számít a minőség az első megtekintéskor. Nem csak akkor, ha látványfilm, és csak a mozi/HD hozza ki az igazi ízét, hanem egy közönséges filmnél is, amiben egy trükk sincsen mondjuk. Éppen ezért én sem adok ezekre a véleményekre. Ha legalább egy R5 verzióról lenne szó, mint A szupercsapat esetében (ami egyébként szép nagy darab szar lett), azt mondom, oké, ott már nincs akkora különbség, de a sample képek alapján a jelenleg elérhető Predators verziók nem alkalmasak emberi fogyasztásra.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
McClane stílusával meg nem tudsz mit kezdeni, de abban teljesen igaza van, hogy a minőség bőven mehet a filmélmény rovására. Én lefosoztam anno a Quantum csendjét a mozis verzió megtekintése után. Rá egy évre nekiugrottam a HD-nak, és úgy már hihetetlenül tetszett az egész! Szóval van benne igazság.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]