28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Clair Obscur: Expedition 33

subject17
#3 subject17 [7046]
Heh, mikor én játszottam, a felállás az volt a fórumon, hogy SG és Peace már rég a végére értek, szóval én elengedtem a külön topik nyitását.

Aritbeth: Másikban írt első spoilerbox első ponttal hard disagree. Pont amiatt volt jó, hogy ugyanolyan tolakodó és idegen volt nekünk játékosként, mint a 33 tagjainak.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Aribeth
#2 Aribeth [2766]
Na, percre pontosan ugyanekkor küldtem el a wall of textet a másik topikba...

De jó ötlet a saját topik!

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2025.07.09. 22:30
davkar9
#1 davkar9 [11521]
Legyen már sajátja ha ekkor hypeot kapott.

Inkább ide gyűljenek a spoiler dobozok és vélemények, ne 6 különféle általános és hír topicot kelljen átböngészni a végére érve.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat