Fórum » Konzolok, konzolos játékok
God Of War
sziasztok lécci segitsetek ott akadtam el bemegyek pandora templomába és megkell szereznem két harcost ábrázoló pajzsot a kéket megszereztem amikor le kellett mennem a kötélen és a másikat nem talalálom sehol
Sziasztok!
Én ott akadtam el ahol bemegyek Pandora templomába és meg kell találni két pajzsot van egy ajtó amin van egy koponya és oda nem tudok bemenni.Előre is kössz a segítséget
Én ott akadtam el ahol bemegyek Pandora templomába és meg kell találni két pajzsot van egy ajtó amin van egy koponya és oda nem tudok bemenni.Előre is kössz a segítséget
Törd szét a páncéljukat. Ez úgy lehetséges, hogy nyomsz kétszer négyzetet és utána egy 3szöget. Ha ez megvan eltört a páncéljuk és sima mezei harcosokkal van már csak dolgod akiket simán összecsomagolsz, vagy éppen darabolsz Kratossal

elnéztem a részt, és elmentem a menőhely mögött, de továbbhaladva megint elakadtram. Ott járok, van egy torony a pengés rész után ahol van két kar. A toronyban van egy terem aminek kinyílik az alja, és pajzsos ellenekel kell harcolni. És azokat nem tom megsebeznui sem , és mindig kinyílik alattam a padló.Itt mit kell csinálni?
Azt még hozáteszem, hogy ez a hely a Kronosz hátán lévő pandóra templomában van. Remélem tud segíteni valaki.
Hali mindenkinek.
Az első részel kapcsolatban kérném a segítséget. Egy sivatagból mentem be, körfolyosón járok benne, ahol megkapom a kék kardot. A terem falát lehet forgatni, és egy kristályt kell összetolni ami neki megy egy koponyás ajtónak. A kristálynál van víz is. A koponyás ajtót hogy kell kinyitni?
Az első részel kapcsolatban kérném a segítséget. Egy sivatagból mentem be, körfolyosón járok benne, ahol megkapom a kék kardot. A terem falát lehet forgatni, és egy kristályt kell összetolni ami neki megy egy koponyás ajtónak. A kristálynál van víz is. A koponyás ajtót hogy kell kinyitni?
Köszönöm szépen a segítségeiteket. Végigtoltam a gémet
Jövőhéten hozom el a második részt
Jövőhéten hozom el a második részt
Melyik rész után van? Volt már a Minotaurus főellenség? A Pokolban vagy?
Szóval ilyen mozgó platformokon vagyok amihol jobbra hol balra megy. televen ilyen reepölő dögökkel. Közbe jobbról balról és szemból 2-2 ilyen nyila lőminket. Ezen a részen állandóan meghalok sajnos. Így már rémlik?
Nagyon egyszerű dolgod van. Ahol vannak fent hullák láncokon, azokat lekell csapni és egyiken egy emberi test van. Nos ezt levered, félvállra kapod és leviszed és rádobod a gombra. Ezután már csak húzd ki a kart és röhögve áttudsz menni a 2 kapun...
És Kratos. Nemtom hol tartasz, Istenes szobrok rémlenek, de nem tom mi ott a teendő, esetleg plusz részletek?
És Kratos. Nemtom hol tartasz, Istenes szobrok rémlenek, de nem tom mi ott a teendő, esetleg plusz részletek?
Köszi szépen RAI*DEN
De most megint elakadtam egy nagyon nehéz részen. A kamera végigmutat egy hosszú folyosó vagy micsodán a végén az istenek szobrait mutatja!! Nem isa ez a lényeg. Mikor elindulok felé nem todom hogy nyírjam ki azt a sok denevérszerű majmokat, de közbe még lőnyek a nyilasok is. Esetleg van valami logikája? Nem tudok átmenni azon a részen sajnos!! Sok van még hátra a játékból?
De most megint elakadtam egy nagyon nehéz részen. A kamera végigmutat egy hosszú folyosó vagy micsodán a végén az istenek szobrait mutatja!! Nem isa ez a lényeg. Mikor elindulok felé nem todom hogy nyírjam ki azt a sok denevérszerű majmokat, de közbe még lőnyek a nyilasok is. Esetleg van valami logikája? Nem tudok átmenni azon a részen sajnos!! Sok van még hátra a játékból?
Sziasztok
Nekem is elkelne nemi segitseg ! Meg az elejen elakadtam , nem birok rajonni: A szigeten levo kastelyban , mit tegyek, hogy a kar es a ajtonyito sulyedogomb ugy maradjanak , mig atmegyek a ket ajton? ... Segitsegeteket Koszonom
Amikben en tudok segiteni: Resident Evil 4 (Eddigi legjobb , alapmu ! Kotelezo a vegigjatszasa ! Ha meg nem tetted meg , mire varsz ??? ). Medal Of Honor-European Assault, Vanguard . Kill Zone .
PS2 jatekok megirasa (A lenyeg ugyanaz az osszes konzolra!)
Udv: big
Nekem is elkelne nemi segitseg ! Meg az elejen elakadtam , nem birok rajonni: A szigeten levo kastelyban , mit tegyek, hogy a kar es a ajtonyito sulyedogomb ugy maradjanak , mig atmegyek a ket ajton? ... Segitsegeteket Koszonom
Amikben en tudok segiteni: Resident Evil 4 (Eddigi legjobb , alapmu ! Kotelezo a vegigjatszasa ! Ha meg nem tetted meg , mire varsz ??? ). Medal Of Honor-European Assault, Vanguard . Kill Zone .
PS2 jatekok megirasa (A lenyeg ugyanaz az osszes konzolra!)
Udv: big
Azokat a kőtömböket úgy kell forgatni, hogy kitöltse teljesen a kaput. Ennyi a trükkje és ekkorem egszerezheted a nyakéket, de van még1 és azt gyorsan kell megszerezni(egy másik barlangban van ez a nyakék), mert a ládát nagyon gyorsan kell tolni, hogy felugorhass...
Bocs a helyesírási hibákért, de nagyon gyorsan gépeltem. Az akor kar akart lenni
A szinmótén meg stinténnek készült
A szinmótén meg stinténnek készült
Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítségeiteket. De most sajnos szinmótén elakadtam megint. Egy olyen helységbe értem, ahol van egy akor. Lehet forgatni valami izét körbe. Meg vannak ilyen külömböző alakú kőtömbök. Ja és amikor beértem ebbe a helyiségbe valami nyakék szerűséget mutatott a kamera, de bezáródott sajnos.
Előre is köszi, ha tudtok segíteni
Előre is köszi, ha tudtok segíteni
A medencébe van vhol egy lyuk és amint mondtam ott kell leuszni

WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!
Nyugi én tok neked segíteni.Ott azt kell csni hogy visszamész oda ahol az a nagy izé körbe gurult és agyonnyomott ha utolért.Megint felmész a lépcsőn. Beugrasz a vizbe és uszol körbe amig meg nem látsz egy lyukat ott leuszol és voila: Challenge Of Hades

WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!
Hali!
Újból kérném a segítségedet, látom te profi vagy. Amit írtál, hogy mikor a nagy terembe meghúzom a kart platformok jönnek fel. Az utolsónál le is mentem. És újból a templomba kötöttem ki ahol középen az a medence szerűség van. Na onnan aztán sehova nem tudok menni. Láttam a medencébe is van egy kar azt aktiválni kell. A kinti tekerő karnál az egyik helyiségbe betettem az ajtóba egy mouse kulcsot, oda kéne még egy. Az sincs meg. A medencébe is van egy ajtó, az is locked. Ezek lennének a lehetséges útvonalak. De semmi nem nyílik meg nem reagál. Kezdem feladni. Még csak szombat óta kezdtem el játszani a gémmel. Nekem nagyon új még sajnos. Remélem nem idegesítelek a sok segítséggel
Nem tudsz esetleg valahonnan végigjátszást róla?
Újból kérném a segítségedet, látom te profi vagy. Amit írtál, hogy mikor a nagy terembe meghúzom a kart platformok jönnek fel. Az utolsónál le is mentem. És újból a templomba kötöttem ki ahol középen az a medence szerűség van. Na onnan aztán sehova nem tudok menni. Láttam a medencébe is van egy kar azt aktiválni kell. A kinti tekerő karnál az egyik helyiségbe betettem az ajtóba egy mouse kulcsot, oda kéne még egy. Az sincs meg. A medencébe is van egy ajtó, az is locked. Ezek lennének a lehetséges útvonalak. De semmi nem nyílik meg nem reagál. Kezdem feladni. Még csak szombat óta kezdtem el játszani a gémmel. Nekem nagyon új még sajnos. Remélem nem idegesítelek a sok segítséggel
Nem tudsz esetleg valahonnan végigjátszást róla?
Húha, nem nagyon ugrik be ez a rész, vmi részletesebbet esetleg? Így nem ismerem fel, ugyanis rég volt, hogy végigvittem
Várjunk csak. Nem azon a részen tartasz amikor ha meghúzol egy kart egy nagy teremben akkor sorra jönnek fel a platformok és ha beugrasz a víznél akkor az utsó levisz egy rácsig és ott lehet leúszni egy rácsnbál és ott jönnek sorra ilye mozgó platformok? Mert ha igen, egyszerúen csak a gyors úszásra kell koncentrálnod és megoldható, ha nem ittt tartasz akkor pontosíts lécci.
Várjunk csak. Nem azon a részen tartasz amikor ha meghúzol egy kart egy nagy teremben akkor sorra jönnek fel a platformok és ha beugrasz a víznél akkor az utsó levisz egy rácsig és ott lehet leúszni egy rácsnbál és ott jönnek sorra ilye mozgó platformok? Mert ha igen, egyszerúen csak a gyors úszásra kell koncentrálnod és megoldható, ha nem ittt tartasz akkor pontosíts lécci.
Sziasztok!
Megint a segítségeteket kérném. Egy vizes részen akadtam el, ahol lemegyek egy rácsnál, és állandóan eltol valami fa guruló mittomén micsoda. Gondolom ti jobban tudjátok. Kezdő vok még nagyon a God of Warba.
Megint a segítségeteket kérném. Egy vizes részen akadtam el, ahol lemegyek egy rácsnál, és állandóan eltol valami fa guruló mittomén micsoda. Gondolom ti jobban tudjátok. Kezdő vok még nagyon a God of Warba.
Jól mondod
Mind1-ik God of War-ban otthon vagyok, meg még elég sok játékban, lassan kitöltöm a profilomat és akkor láthatjátok mikkel is játszottam már
. Egyébként a Spidey3-ban is szívesen segítek, hisz már majdnem végigvittem 2-szer(X360-anon már kipörgettem, már csak a mellékküldiket csinálom, de PC-n még tart...
)
Mind1-ik God of War-ban otthon vagyok, meg még elég sok játékban, lassan kitöltöm a profilomat és akkor láthatjátok mikkel is játszottam már
. Egyébként a Spidey3-ban is szívesen segítek, hisz már majdnem végigvittem 2-szer(X360-anon már kipörgettem, már csak a mellékküldiket csinálom, de PC-n még tart...
)Viccelsz? Persze h tudunk segíteni
Én egy kicsit ritkábban vagyok itt,de sztem majd RAI*DEN haverom elintézi neked
Én egy kicsit ritkábban vagyok itt,de sztem majd RAI*DEN haverom elintézi neked
WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!
Köszi szépen a segítséget! Amúgy király a játék. Majd ha elakadok legközelebb is, akkor is tudtok segíteni? Második része nincs még meg. Elég drága most még szerintem
Egyszerűen a páncélos szobrokkal tömítsd el a lyukakat ahol jönnek be azok a repülő mocskok...
Sziasztok!
Tudna segíteni valaki? Az első részben elakadtam egy részen. Ahol bemegyek valami templom, aztán televan ilyen repülő denevérszerűségekkel. Oldalt felemelem az ajtót de fent állandóan lelöknek a gerendákról azok a gecik. Hogy lehetne ott átjutni a legegyszerőbben?
Vagy esetleg nem tudtok valami netes oldalt, ahol van róla teljes végigjátszást?
Előre is köszi
Tudna segíteni valaki? Az első részben elakadtam egy részen. Ahol bemegyek valami templom, aztán televan ilyen repülő denevérszerűségekkel. Oldalt felemelem az ajtót de fent állandóan lelöknek a gerendákról azok a gecik. Hogy lehetne ott átjutni a legegyszerőbben?
Vagy esetleg nem tudtok valami netes oldalt, ahol van róla teljes végigjátszást?
Előre is köszi
Na,hát itt télleg nem jáccik senki ezzel a coolva jó játékkal
WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!
Na,valaki?senki nem jáccik?

WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!
Assassin King-hez csatlakozok, már jópárszor végigvittem és értékes tanácsokat tudok nyújtani a legnehezebb szintű végigjátszáshoz.
Na hogy ne használjuk a "kedvenc PS2-es játékok"topikot ezért csináltam ezt a topic-ot+ma vittem én is végig,úgyhogy ha elakad vki tudok segíteni

WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
