28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

szbszig
#632 szbszig [33649]
Te linkelted be a játékot, bakker, csak érted, miről van szó...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.10.21. 22:33
Germinator
#631 Germinator [29908]
... mi van?

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.10.21. 22:31
szbszig
#630 szbszig [33649]
Megvan a piros, a sárga és a kék chip, de most elakadtam ott, hogy a motoron kéne nyomogatni a gombokat, alul meg le van valami zárva, csak éppen fogalmam sincs, milyen színkombinációt kéne kirakni. A 6^6=46656, illetve ha felteszem, hogy minden színnek különbözőnek kell lenni, akkor a 6!=720 esetet pedig nincs kedvem végigpróbálni...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.10.21. 16:41
csuvi
#629 csuvi [5613]
ja de: gugli, the white chamber walkthrough

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.10.21. 22:30
csuvi
#628 csuvi [5613]
egy unalmas nap egyszer megcsináltam, de a végén sajna bele kellett nekem is lesnem a végigjátszásba, mert annyira szánalmasan illogikátlan módon lehetett továbbjutni, ha jól emlékszem. szóval konkrét segítségre tőlem ne számíts

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.10.21. 16:41
csuvi
#627 csuvi [5613]
ez szerintem csak egy olyan szintű "poén", mint amikor a 12 éves kispöcsök kibiggyesztik a baromira utált lány telefonszámát egy szopok mint a gép felirat alá..haladnak a korral

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2006.10.17. 22:56
Pool
#626 Pool [328]
Áhh megvan, köszi

Válasz erre

Germinator
#625 Germinator [29908]
hát ha beletetted őket a távirányítóba, akkor láthatod (a kék ajtó felé irányítva), hogy villog rajta egy kék lámpa. Ha mégegyszer megnyomod a gombot, akkor pirossá változik a villogó fény, és ha így nyitod ki a rejtekajtót, belül minden piros lesz, és ott lesz valamelyik - vagy a lámpa, vagy a tükör. Ha megint megnyomod a távirányítót, sárga színű lesz.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Pool 2006.10.21. 20:19
Pool
#624 Pool [328]
Jaja megvan mind a három. Meg van ilyen távirányitó vagy mi. A távirányitóval lehet valamit csinálni a kék rejtekajtónál, de nem történik semmi.

Válasz erre

Germinator
#623 Germinator [29908]
megtaláltad már a piros, kék és sárga memóriachipet (vagy mit)?

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Pool 2006.10.21. 20:10
Sturmgewehr
#622 Sturmgewehr [7161]
De gagyi.

Válasz erre

Előzmény: stubb 2006.10.21. 15:35
Pool
#621 Pool [328]
A lámpát meg a tükrőt hol találtad meg?

Válasz erre

Germinator
#620 Germinator [29908]
nah, annyiban rossz a link hogy a főoldalra dob, van ott több különböző szoba is, eddig a White Chamberes szerintem a leg-ötletgazdagabb, de a másik kettő sem rossz (a Viridian Roomot sem tudtam megcsinálni)

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.10.21. 16:41
Germinator
#619 Germinator [29908]
The White Chamber

Megvan már a kék, piros meg sárga chip, megvan a távcső és a tükör, beletettem a kapun lévő kis lukba amit kell, világít a motor lámpája, látom a különböző szímű számokat a motoron de nemtudom felynitni a kerékzárat, és mást nagyon nem is tudok csinálni. Jah, természetesen megvan a morze kód is. Aki kitalálta mit kell csinálni, közölje velem/velünk!

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

KisCsirkee
#618 KisCsirkee [16989]
3250 pont elsőre. Elég monoton és bete

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: stubb 2006.10.21. 15:35
stubb
#617 stubb [1725]
Super Mario Rampage

LoL..

Válasz erre

Barthezz
#616 Barthezz [54711]
"Valószínűleg sokakkal fogok találkozni, de CSAK 1 pasival fogok lefeküdni. Aztán már leveszem ezt az oldalt innen, tehát ha még ezt tudod olvasni, van remény! "
A kép készültének dátuma: 2004.06.26.

Hát úgy tűnik nem járt sikerrel a kiscsaj

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2006.10.17. 22:56
Sturmgewehr
#615 Sturmgewehr [7161]
Meg akik mögötte b*sszák a rezet árpádsávos zászlóval a kezükben...

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.10.20. 21:03
KisCsirkee
#614 KisCsirkee [16989]
Én is inkább azokat szarnám le akik benne űléseznek. De azért adtam 1 voksot.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.10.20. 20:51
szbszig
#613 szbszig [33649]
Én nem. A Parlamenttel nincs bajom, sőt, büszke vagyok rá a történelme és az építészeti értéke miatt is. Csak azokkal van bajom, akik jelenleg bent melegednek...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.10.20. 20:59
Mattmaster
#612 Mattmaster [9513]
En leszartam ketszer.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.10.20. 20:51
Sturmgewehr
#611 Sturmgewehr [7161]

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.10.20. 20:51
szbszig
#610 szbszig [33649]
Szard le a Parlamentet...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Silent
#609 Silent [15516]
Nagyon érdekes

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Yuber
#608 Yuber [4851]
Hátha azóta még megvan neki

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.10.17. 23:07
szbszig
#607 szbszig [33649]
Ezzel már találkoztam évekkel ezelőtt is, ha jól emlékszem...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2006.10.17. 22:56
csuvi
#606 csuvi [5613]
kereső

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.10.17. 18:41
Yuber
#605 Yuber [4851]
nem követtem nyomon a témát szal lehet már volt:

kispicsa

Aztán nehogy az ágyban derűljön ki, hogy fsza van

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Sturmgewehr
#604 Sturmgewehr [7161]
Ez mi a rák ?

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.10.17. 16:49
csuvi
#603 csuvi [5613]
ha unjátok a guglit, használjátok ezt

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Sturmgewehr
#602 Sturmgewehr [7161]
Ez mondjuk valóban szánalmas, soha nem értettem, hogy ilyenek minek csinálnak weboldalt.

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.10.14. 04:25
csuvi
#601 csuvi [5613]
ezt spec a szanalmas.hu-n

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.10.13. 23:57
Sturmgewehr
#600 Sturmgewehr [7161]
Pfff, te hogy találsz meg ilyeneket ? Vagy most jön a tipikus 'az egyik haverom mutatta' szöveg ?

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.10.13. 22:40
csuvi
#599 csuvi [5613]
ó..máj..gád: piás nővérek. a zeneletöltést nézzétek meg

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Miking
#598 Miking [959]
kössz, ez hatalmas

Válasz erre

Előzmény: devastator 2006.10.11. 15:17
Germinator
#597 Germinator [29908]
mi a f...??

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.10.12. 18:25
Sturmgewehr
#596 Sturmgewehr [7161]
No comment

Válasz erre

Germinator
#595 Germinator [29908]
kösz (vagy mit kell ilyenkor mondani?)

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: stubb 2006.10.11. 20:47
stubb
#594 stubb [1725]
Germinator,adoptáltalak....

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.10.11. 18:23
Sturmgewehr
#593 Sturmgewehr [7161]
Csak ennek nem olyan undorító szélsőjobbos szövege van.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2006.10.11. 18:17
Germinator
#592 Germinator [29908]
no comment kategória... (főleg hogy nemzetközi oldal)

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.10.06. 20:50
asas01
#591 asas01 [12269]
Ez az oldal egy vicc. Elég megnézni a korábbi szavazásokat(pl G8 rosszabb, mint Assad...).

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.10.06. 20:50
Silent
#590 Silent [15516]
Szavazat leadva.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.10.06. 20:50
KisCsirkee
#589 KisCsirkee [16989]
Prfffff ez LOOOOL szám. Tiszta maszek Amúgy amolyan Divízió 88 szerű

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: devastator 2006.10.11. 15:17
Sturmgewehr
#588 Sturmgewehr [7161]
Mekkora faxság.

Válasz erre

Előzmény: devastator 2006.10.11. 15:17
devastator
#587 devastator [1946]
enjoy

Too stubborn to die...

Válasz erre

Előzmény: Miking 2006.10.11. 14:42
Miking
#586 Miking [959]
Tud vki egy linket adni ahhoz a hangfájlhoz, amiben megy a micimackós zene örjöngős változata. Ilyenek vannak benne: "szétloccsant a feje micimackónak. Megdöglött! megdöglött micimackó" Remélem vki ismeri.

Válasz erre

devilrise
#585 devilrise [900]
egy régi videó fénykoromból

"...mert egyszerre művészet ez, meg egyszerre terápia!"

Válasz erre

szbszig
#584 szbszig [33649]
Szavazzatok Gyurcsányra, hadd legyen a hónap legnagyobb antidemokratája!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Sturmgewehr
#583 Sturmgewehr [7161]
Ilyen szerintem nem létezik.

Válasz erre

Előzmény: ssj_vegeta 2006.10.06. 06:21

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat