Sziasztok,
én megvettem a játékot, de amikor el akarom indítani a következő üzenetet írja ki: a Close Combat First to Fight hibát észlelt ezért leáll... Mi lehet a gond? A telepítés közben nem volt hiba és a gépigény is megvan...
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Close Combat: First to Fight
Hello!
Bocs a zavarásért,csak azt szeretném kérdezni,h a First to Fight nevű játékban,hogyan lehet kívülről nézni a fegyvert?NAGYON FONTOS LENNE!Kérlek segíts!
Ha tudod az "rbull@citromail.hu"-ra írj!
SÜRGŐS LENNE!
Bocs a zavarásért,csak azt szeretném kérdezni,h a First to Fight nevű játékban,hogyan lehet kívülről nézni a fegyvert?NAGYON FONTOS LENNE!Kérlek segíts!
Ha tudod az "rbull@citromail.hu"-ra írj!
SÜRGŐS LENNE!
Pedig a képek alapján jónak tűnik, de ettől függetlenül lehet rossz a játékélmény. Azt hittem Rainbow Six féle dologról van szó, de ahogy látom mindegy, mert nagyon sok rosszat írtok róla.
Tényleg ennyire nulla?
A Full Spectrum Warrior-ról is képeket láttam csak, de azért volt aki azt írta, hogy tetszett neki.
Tényleg ennyire nulla?
A Full Spectrum Warrior-ról is képeket láttam csak, de azért volt aki azt írta, hogy tetszett neki.
Halló mindenkinek!
Végig játszotta már valaki??
Megakadtam a harmadik küldetésnél az American University Area C
Egy udvarbol felmentem az emeletre és a szemben lévő ház kapuja elött van egy homokzsákokból épitett eröditmény. Kinyirtam mindenkit, de nem tudok tovább menni. Egyszerüen nem találok sehol egy ajtót.
Tud valaki segiteni?????
Elöre is kösz.
Végig játszotta már valaki??
Megakadtam a harmadik küldetésnél az American University Area C
Egy udvarbol felmentem az emeletre és a szemben lévő ház kapuja elött van egy homokzsákokból épitett eröditmény. Kinyirtam mindenkit, de nem tudok tovább menni. Egyszerüen nem találok sehol egy ajtót.
Tud valaki segiteni?????
Elöre is kösz.
Akinek tetszenek az igénytelen, idegesítő és ronda játékok, azok megszerezhetik! De különben semmi értelme!!!!!!!!
Szal nem érdemes megszerezni?
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Megöltem a főgórét, azt hittem vége, de nem!!!! Most visszafelé megyek, csak este van, és sötét. Ugyanazok a pályák visszafelé, csak az éj leple alatt. Hihetetlen mennyire igénytelen egy szart csináltak a készítők!!!!! 

Én még az első pályát sem fejeztem be, rohadtul idegesített, hogy alapból lassan járkáltam.

Tiszta doom3 szindróma!!! Csak jön a köv pálya csak jön, és sosem lesz vége!!! Annyira unom már ezt a szart!!!! Ocsmány az egész, egyforma pályák, füben elakadó töltény. Egyszerüen igénytelen!!! Ez az!! Ez a helyes szó rá. Igénytelen!!!!!
Nagyon rossz ez a játék!!! Szenvedés az egész. Semmi nem fog meg benne. Randa grafika, semmi játékélmény, monoton, értelmetlen.
Végigakartam tolni, de lehet uninstall lesz belőle. FSW után egy ilyen gémet tolni eléggé kellemetlen érzés.
Végigakartam tolni, de lehet uninstall lesz belőle. FSW után egy ilyen gémet tolni eléggé kellemetlen érzés.Nemtom. 2-t fejbelőttem, nem rinyált. Amikor a 3.-at is lelőttem, akkor írta, hogy failed.
Szerintem rohadtul nem kell benne osonni. Mentem, és lőttem akit láttam.
Szerintem rohadtul nem kell benne osonni. Mentem, és lőttem akit láttam.Az sem baj, ha kinyírják az embereidet? Osonni sem kell? Szerintem nekem tetszeni fog.
Na ennek a játéknak annyi köze van a taktikai elemekhez meg stratégiázáshoz, mint a doomnak!!!
Fölösleges a csapat, mivel egyedül lehentelem az összes ellent a pályán. Lehet később lesz valami hasznuk, bár kétlem. Első játszásra egy swat koppintás, csak nem rendőrökkel vagyunk, hanem tengerészgyalogosokkal.
A hullák eltűnnek, simán átmehetek az embereimen, mintha szellemek lennének. Elég vicces! Egy előnye van! Hogy támogatja az álsimítást a játék, és ezért nem szőrös. hehe De ennek ellenére végigfogom tolni, mivel nincs más jelenleg. (Rohadt splinter VÁÁÁÁÁ) Reméltem, hogy megfogja közelíteni a FSW szintet, de csalódnom kellett. 
Fölösleges a csapat, mivel egyedül lehentelem az összes ellent a pályán. Lehet később lesz valami hasznuk, bár kétlem. Első játszásra egy swat koppintás, csak nem rendőrökkel vagyunk, hanem tengerészgyalogosokkal.
A hullák eltűnnek, simán átmehetek az embereimen, mintha szellemek lennének. Elég vicces! Egy előnye van! Hogy támogatja az álsimítást a játék, és ezért nem szőrös. hehe De ennek ellenére végigfogom tolni, mivel nincs más jelenleg. (Rohadt splinter VÁÁÁÁÁ) Reméltem, hogy megfogja közelíteni a FSW szintet, de csalódnom kellett. 
Hy all!
Kira game lehet trailer-ek alapján. Full real commando az egész.
Kira game lehet trailer-ek alapján. Full real commando az egész.
"Anata no koto wo omou"
Ezt igazán jó hallani! Nekem csak estére lesz meg. Sokminden van előtte a sorban. 

Tömören és röviden...nem lett semmi baj a grafikával..szép textúrák jól optimalizálva és kellemes első benyomások pár percnyi kóstoló után

A videók alapján nem nagyon ért az FSW nyomába a graf. De majd holnap megnézem élőben.
Ha a játékmenet és hangulat kb az a szint lesz(vagy még jobb), mint Full spectrumban, akkor rettentően fogok örülni!!!!!
Ha a játékmenet és hangulat kb az a szint lesz(vagy még jobb), mint Full spectrumban, akkor rettentően fogok örülni!!!!!Hajrá, most tolom az FSW-t és mivel ez is a taktikai játékok táborát gyarapítja, kipróbáljuk!
Két Hunters cikk magáról a játékról:
- Wargamer Interview
- First to Fight preview
A megjelenés ünnepére kiadtak 2 jó kis videót is, csekk, a grafika azért nem annyira rossz, sőt van egy jó látványvilága!

Két Hunters cikk magáról a játékról:
- Wargamer Interview
- First to Fight preview
A megjelenés ünnepére kiadtak 2 jó kis videót is, csekk, a grafika azért nem annyira rossz, sőt van egy jó látványvilága!

Only Easy Day was Yesterday!
Mivel még nincs topicja, és ma este meg is jelent, ezért készítek neki egy topicot. Aki játszott a full spectrum warrior című remekművel, annak ismerős lesz a játékmenet.
"Az eredeti, sokak által kedvelt Close Combat szériát mintegy más szemszögből bemutató alkotás ez. Most egy FPS-ről van szó, melyben a játékos maga a csapatvezető. Egészen érdekesnek ígérkezik, ha a grafikája nem is a legcsodálatosabb... "
Kíváncsi vagyok rá nagyon, mivel a FSW az egyik kedvenc játékom lett, annyira megszerettem. Holnap ezt is lecsekkolom, hogy milyenre sikeredett.
"Az eredeti, sokak által kedvelt Close Combat szériát mintegy más szemszögből bemutató alkotás ez. Most egy FPS-ről van szó, melyben a játékos maga a csapatvezető. Egészen érdekesnek ígérkezik, ha a grafikája nem is a legcsodálatosabb... "
Kíváncsi vagyok rá nagyon, mivel a FSW az egyik kedvenc játékom lett, annyira megszerettem. Holnap ezt is lecsekkolom, hogy milyenre sikeredett.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]