28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mégis Call of Duty: Modern Warfare 2 lesz a cím (Hírek)

froginator
#33 froginator [167]
köszi de az egy megvan eredetibe.
a 2-nél meg kösz h szóltál h nincs még demója.

Válasz erre

Z-Master
#32 Z-Master [20407]
A 2. résznek még nincs demója ha az egyre gondoltál akkor tessék.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: froginator 2009.07.17. 22:30
froginator
#31 froginator [167]
Én úgy vagyok vele h a cod 4 ben is van jó fegyó itt van az r700 azzal szoktam pl szerót pucolgatni

Válasz erre

Előzmény: creedszl 2009.07.10. 14:55
froginator
#30 froginator [167]
a demót honnan lehet leszedni?
ki szeretném próbálni pls ha valaki tud segíteni

Válasz erre

creedszl
#29 creedszl [164]
igen én is ismerem ezt a problémát és sokszor engem is totál kiakaszt.én is úgy vélem hogy az iw beleölhetne némi energiát abba is hogy a játék multis részét normálisan védjék mert szerintem a pb kicsit kevés már.hidd el én is sokszor abbahagytam már a 4-et mert totál kiborított a sok csaló.a 2-ben viszont külföldi szerón játszottam rengeteget ahol nem volt ilyen gond, legalábbis azon a szerveren én nem találkoztam vele.

az 5 multis része már egészen trükkös volt szerintem a kezdeményezés miszerint account alapú, már egész jó...de sok hiba van még benne...









Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.07.10. 15:04
MirkoBlade
#28 MirkoBlade [311]
Ha új motor akkor meg lehet hatalmas gépigény. Szerintem a CoD 4 még mindig a legszebb játékok közt van...

Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC

Válasz erre

GustyX
#27 GustyX [7048]
MW 2 tudtommal új motort fo kapni, teljes ragdoll fizikával.
Amúgy engem nem zavar, CoD 4 demot is low-on(majdnem szuper low) nyomom, de a hangulata így is nagyon odaver.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.07.10. 15:09
KisCsirkee
#26 KisCsirkee [16989]
Hát éppen ez az!

Igazából a Coddal az elavult motor a baj, ugyanis az kifújt. Az 5-ben már annyira, hogy tulajdonképpen egy WWII mod-nak tűnik, nem egy 12k-s teljes árú játéknak! A motor elérte a technikai határait, ezzel kezdeni nem lehet semmit, mivel szegény már 2003 óta a Q3-on nyugszik! Nem tudom mikor fognak motort cserélni, pedig ideje lenne, mert nem igazán járja, hogy tisztességes fizikai motor és rongybaba azóta sincs alatta, pedig rombolható környezettel elég szépen odaverne!

Az MW2 is nagyon hangulatosnak és pörgősnek ígérkezik, semmi baj nincs is vele, csak az, hogy az engine immár prffff, nem is tudom hány éves!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2009.07.10. 15:05
KisCsirkee
#25 KisCsirkee [16989]
Óóó, isten ments, hogy megváltoztassam a nézeteidet! Szó nincs erről!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Lacee86 2009.07.10. 15:01
GustyX
#24 GustyX [7048]
Hitelesség+CoD teljesen más kategória.
Nem tudom milyen eltéréssel jelent meg a két játék, de HL2 által felállított mércét akkortájt tudtommal egy játék sem érte el, vagy közelítette meg. Pedig belőle lopni nem lett volna nagy bűn.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.07.10. 14:56
KisCsirkee
#23 KisCsirkee [16989]
Ohh, igen, a multi. Az átlag 10 éves communityjével, a szinesbindek, és a frappáns "búmheccsát" monológok megdicsőülés volt! A CoD lényegében akkor indúlt a romlás útjának, és máig nem is állt meg, ugyanis az volt az első játék, melyben a magyar kalózok végre dicsőséget arathattak! Általában minden szép és jó benne, míg el nem telik az a kritikus 1-2 hónap, mire beáll a halál, a tízévesek elkérik a "nagyoktól" a DVD-t, és boldogok, hogy tudnak végre multizni valamivel! Innentől kezdve a csíterezés nem áll meg, és azóta sem állt le, jóllehet, 2005 óta nem jártam CoD2 szerveren, de bőven elég volt, amit akkor láttam. Lényegében ez késztetett a CoD4-gyel való leállással, ugyanis a kis pöcsök egyre erőszakosabbak.

Lehet a játék húdejó, ha a community mögötte fabatkát sem ér. És még csak nem is hűdejó. Tulajdonképpen az Inf. Ward onnan is kihagyott minden nemű újítást, sőt! Még kivették a sprintet és a járműveket a CoD: Uo-ból, pedig abban már egész normális méretű mapok voltak 2004-re!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: creedszl 2009.07.10. 14:55
Martin 19
#22 Martin 19 [14048]
Hagyd, úgysem győzöd meg őket...

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.07.10. 14:56
Lacee86
#21 Lacee86 [226]
Jó, mondhatsz bármit, nekem akkor is nagyon tetszett, és nem fog változni a véleményem róla.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.07.10. 14:56
KisCsirkee
#20 KisCsirkee [16989]
Oh, bocsáss meg, hogy egy majd' 4 éves játékot fikázok! Igazi őskövület!

Persze, emlékszem, milyen pokoli hangulatos volt! Prájszkapitány a sebezhetetlen, a jó öreg pattan a gránát pontosan a lábad alá, előre megírt röppáján, a behatárolt, kis méretű és korlátozott játéktér. A szánalmas AI, ahogy átdarált a füstön, és ahogyan végtelen hullámokban érkezett, a tökéletes fizikai modell, és rongybaba. Mind csak adták a hangulatot! A jó öreg Panzer II-es is, a Normandiai harctér mocskos fenevada is megkapta a neki kijáró tiszteletet! Azt hiszem tévedtem, a játék minden egyes részletében hiteles volt.

Persze, addigra elvégre már kint volt a HL2, ami mondhatni megteremtett egy bizonyos lécet, ez pedig nem más, mint egy szénnétuningolt CoD1. Még csak a grafikai motoron sem változtattak, helyette szarrányomták, meg is lett az eredménye, technikai újítást pedig várni is sok lett volna.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Lacee86 2009.07.10. 14:50
creedszl
#19 creedszl [164]
hát szeritnem a 2-nek legalább olyan erős volt a multija mint most a 4-nek.már rég megjelent a 4 de én még mindig a 2-vel toltam...mert simán volt olyan jó és hangulatos mint a 4.sőt mivel én imádtam a rifle only játékokat ezért is táboroztam sokat a 2-ben...a 4 multija nagyon pörgős tud lenni és nagyon darálós...a 2-ben legalább ott volt a rifle ami lelassított és ettől számomra élvezhetőbb volt.jó most se panaszkodom mert ha tudom nyomom a 4-et de ez már egészen más...

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.07.10. 14:50
KisCsirkee
#18 KisCsirkee [16989]
Nem volt olyan ordenáré szar a multija!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Bud2 2009.07.10. 14:30
Lacee86
#17 Lacee86 [226]
Nem tudom, milyen jogon ugatsz le engem, lehet h vkinek más tetszik, nem?!. Amiket elmondtál, nagyjából igaz is, mégis 1000x hangulatosabb volt sztem, mint a Cod4 unalmas épületei, helyszínei (leszámítva 1-2 pályát). Ráadásul sztem az akkori követelményeknek bőven megfelelt, nem beszélve a grafikáról.A játékok mindig fejlődnek, ettől még nem kell a régire rámondani h szar.
Az meg a másik, h valóban, a Cod4 sem sokban különbözik tőle rendszerét tekintve. Nem olyan, mint pl. a Medal of Honor Airborne. De speciel nekem abban rohadtul nem tetszett, h nem lehet menteni közben. Én sokszor vagyok úgy, h csak egy 20-30 percre leülnék játszani, de így azt a játékot esélytelen végigvinni, úgyh hagytam is a francba, pedig grafikára pofás volt.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.07.10. 13:53
Bud2
#16 Bud2 [82]
A CoD 4 akkor miben különbözött olyan hajdenagyon tőle, hogy az meg 10 pontot kapott tőled az adatlapodon?

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.07.10. 13:53
GustyX
#15 GustyX [7048]
Hogyha neki az legjobb, akkor miért ne? Lehet vkinek ez a "szkriptelt darálda..." jön be. Nekem sem volt semmi bajom vele, még ma is szeretem az ily módon szkriptelt játékokat(már amennyire mai játékokkal játszom).

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.07.10. 13:53
KisCsirkee
#14 KisCsirkee [16989]
Gratulálok a kijelentésedhez, hogy a sorozat legjobb single tagjának titulálod, holott szkriptelt darálda volt az egész, és a fenenagy szabadság ott is kimerült abban, hogy egy saccra 5 négyzetkilóméteres pályán te választottad ki, hogy az 5 ház közül melyikbe mész be. A fizikát itt is kihagyták, a játék durván a korszak standartjai alatt teljesített, mind technika, mind játékmeneti szempontokból. Már akkor is csak az ő manőverük volt a 2003-ban még tökéletesen helytálló módszer, hogy egy adott ponton addig jön az ellenség, amíg el nem érsz egy B pontot.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Lacee86 2009.07.10. 12:46
cygary
#13 cygary [2745]
De sajna talán csak Cpt. Price ''Fire in the Hole!'' mondata stimmelne címhez, semmi más

Válasz erre

Előzmény: Lacee86 2009.07.10. 13:02
Lacee86
#12 Lacee86 [226]
Sztem ha Borotvált p*ncik 2. lenne, akkor már az előrendelések is megduplázódnának.

Válasz erre

Madrac
#11 Madrac [4264]
Majd ha minden cimmel ugyanannyi fogy belole.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: Drukala 2009.07.10. 12:48
Drukala
#10 Drukala [559]
Felőlem akár hívhatják Kiskertészek a kertben is, ha jó játék lesz. Mikor tanulják már meg végre, hogy az a lényeg amit a játék nyújt?

"I guess I have a soft spot for pretty faces"

Válasz erre

Lacee86
#9 Lacee86 [226]
Cod2, mint a sorozat legszarabb tagja??!! Játszottál te vele? A Cod5 az tényleg nem annyira jó, bár én azzal is elvoltam azért kicsit. Sztem single részt tekintve a Cod2 a legjobb eddig, multiban meg a 4.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.07.10. 12:32
KisCsirkee
#8 KisCsirkee [16989]
Elég merész kijelentés, tekintve, hogy a sorozat legszarabb tagjait dicsőíted.

Hááát igen, a pénz, a pénz, a pénz, a pénz. Egyikőjüknek sincs még éppen elég, had jöjjön a rókabőr!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: semetka 2009.07.10. 11:30
Lacee86
#7 Lacee86 [226]
Nem tudom, mit kell a néven lovagolni: akinek a Modern Warfare cím nem mond semmit, annak a Call of Duty sem fog. Lényeg, h jó legyen a játék, hogy ne okozzanak csalódást.

Válasz erre

Martin 19
#6 Martin 19 [14048]
Hány éves vagy? és most ezt így komolyan gondoltad? vagy csak poénkodni szerettél volna? mert ez még viccnek is rossz volt

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!

Válasz erre

Előzmény: semetka 2009.07.10. 11:30
semetka
#5 semetka [18]
Rájöttek, hogy név nélkül semmit nem ér.
Nekem ne mjött be az első rész, sztem ez sem fog.
Maradok a COD2-nél meg a COD5 nél. Ezek még érnek vmit.

Core 2 duo e8400, Gigabyte P35C-DS3R ,2x1GB Kingmax, Gainward 8800GT GS 1024MB

Válasz erre

creedszl
#4 creedszl [164]
így legalább maradhatok a codozásnál

Válasz erre

Martin 19
#3 Martin 19 [14048]
Azért lol egy picit de legalább őszinték ^^ na meg picit örülök is, legalább nem fog a név semmiéve válni a Treyarch által

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!

Válasz erre

GustyX
#2 GustyX [7048]
Ezek legalább megmondták.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Mégis Call of Duty: Modern Warfare 2 lesz a cím (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat