28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Left 4 Dead - megjelent az új DLC (Hírek)

MirkoBlade
#9 MirkoBlade [311]
Hónapokkal ezelőtt bejelentették és akkor 2 pálya... gondolom új fegyverek, hangok sincsenek... még nem indítottam el, mert elszomorodtam...

http://l4dmaps.com/

ennyi.

Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC

Válasz erre

cygary
#8 cygary [2745]
Igen automatikusan elindul, de legrosszabb esetben is az első játékindításkor letölti a DLC-t

Válasz erre

Előzmény: PanzerWolf 2009.09.30. 19:34
Indigo
#7 Indigo [1282]
Én úgy tudom, hogy PC-re ingyenes. Steam-en keresztül frissítéssel tudod letölteni.

Válasz erre

Előzmény: PanzerWolf 2009.09.30. 19:34
PanzerWolf
#6 PanzerWolf [2139]
Most akkor pc-re ha megvan az alap játék akkor letölthetem ingyen a kieget?Csak megerősítésként kérdem.Most a szavaitokból ezt veszem ki.

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E

Válasz erre

Indigo
#5 Indigo [1282]
Box-ra fizetni kell érte

Válasz erre

Előzmény: afro 2009.09.30. 19:28
afro
#4 afro [283]
Sztem boxra is. Az ALAPJÁTÉK olcsóbb 50%-kal

afro

Válasz erre

Indigo
#3 Indigo [1282]
PC-re ingyenes, nem?

Válasz erre

Skorpio90
#2 Skorpio90 [5530]
Nagyon jó lett az új kampány, de nagy kér, hogy csak két pályával. Egy kampányt általában 1 óra alatt viszek végig, ez most 37 perc volt.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Left 4 Dead - megjelent az új DLC (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat