
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Mindig csukott szemmel izgultam végig eme borzalmas betárcsázóhang utolsó másodperceit, amikor is eldőlt, hogy összejön-e a kapcsolat, vagy próbálhatom elölről a csatlakozást.
(gyakorlatilag csak e-mailezni tudtam így otthonról jó 1 éven át, vagy letölteni egy Dome-topicot, s az elolvasását már offline mód megtenni
)"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
, baromi jó volt visszaolvasni, előjöttek a régi szép emlékek.
, volt hogy 30 tárcsázás után sikerült aztán 1-2 perc után meg is szakadt és akkor újra próba
és keményen jött az adat 1-5 kb/s -el, de még annak is örültem mint majom a...

Stay out of the road, if you want to grow old


ja b+
feláll tőle a szőr a hátamon
meg amikor kiírta hogy a felh.név/jelszó nem megfelelő
hajamat téptem
No entry

En legalisan tudtam kodokat. 
Quoth the raven, `Nevermore.'
Húgommal mindig veszekedtünk, hogy ki kezdje el 6-kor a netezést... azért az túlzás, hogy szép idők, de mindenképp régiek
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.