28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable 3 - készül a PC-s verzió (Hírek)

.:[Kain]:.
#7 .:[Kain]:. [11704]
itt szerintem mindenki így gondolkodik, de egyelőre ez van.

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2010.11.19. 12:18
Creativ3Form
#6 Creativ3Form [33872]
Mondjuk én se bánnám ha utólag, egy The Lost Chapters kiadásban hozzácsapnák a 3-hoz PC-re. Vagy letölthető extrakén vagy bánom is én, hogy de le lehessen tölteni

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2010.11.19. 12:18
Shadowguard
#5 Shadowguard [4577]
Attól még kiadhatnák. Azért ez jelen formájában elég szemét megoldás, kihagyni a második részt a sorozatból. És azért olyan téren lenne történeti összefüggés, hogy megnézhetnénk mi is lett egyes területekből az eltelt évek alatt. Mikor hallottam először, hogy meglátogathatjuk a kettőben is az egy helyszíneit és megláthatjuk mennyi9t változott nagyon vártam... Itt kevesebb idő telt el, de azért jó lenne egy köztes állapotot is ismerni az egy és a három között...

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.11.18. 18:26
.:[Kain]:.
#4 .:[Kain]:. [11704]
Már ezer éve kijelentették, hogy lesz pc-s verzió és elő is lehet rendelni, valamint borító is van hozzá rég óta. ezek pedig nem szoktak meglenni olyan játékoknál, amikből csak pletyka szinten készül pc-s verzió, szal no para.

Válasz erre

Creativ3Form
#3 Creativ3Form [33872]
NIncs történeti összefüggés, max annyi, hogy a főhős kölkét irányítjuk a 3. részben.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2010.11.18. 18:22
Razor03
#2 Razor03 [14703]
Sokat ér ha nem adták a 2.-at. Előbb azt kellett volna megcsinálni. Elmennek a sunyiba.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Fable 3 - készül a PC-s verzió (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat