Még a végén lesz egy MMO amivel érdemes lesz játszani
.
A TESO nálam nagyot bukkott a béta alapján. Ezen viszont rajta tartom a szemem.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Kapcsolódó tartalom: WildStar béta élménygyűjtemény
Tapasztalataink arról, hogy az őrült ötletek és az animációs filmeket idéző grafika hogyan áll össze remekművé.
.

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.