Mindent a többiekért, Semmit értem!!!!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Motoracer 3
császtok! vegyetek fel MSN-re valaki kérdezni akarok vmit!
Mindent a többiekért, Semmit értem!!!!
Valakimegtudná mondani, hogy a Freestyle versenyen hogyan kell pontot szerezni. Mert nem találok rá azokra a betűkre vagy betű kombinációkra amikel trükköket lehetne csinálni. Kérek titeket segítsetek!!
Köszike
Köszike
Nem tudjátok honnan lehet letölteni a patch?olyan gagyiúl megy.1500mhz-es gépen gf2 gts-el olyan grafkót produkál,hogy hányok!!
Háát nem tudom, de szerintem is álhír, hiszen aki megveszi a boltban az eredetit és nincs internet-e azzal nagy kibaszás lenne, szóval szerintem is álhír.
Mindenesetre számomra nagy csalódás a gamma, messze nem olyan mint amilyennek a GURU beállítja...
Mindenesetre számomra nagy csalódás a gamma, messze nem olyan mint amilyennek a GURU beállítja...
Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.
Nincs annyi pézem..Avagy ez csupán álhír,hogy rendeasen vegyük meg a játékot.
hi
nekem elindult igaz szagggat(a demo) mint állat de ez van
Külömben olvastátok mit ir aPC Guru?
hogy kell hozzáa a netről egy pecs hogy rendesen fusson de ezt csak az eredetihez lehet felrakni
mit szoltok ehez?
nekem elindult igaz szagggat(a demo) mint állat de ez van
Külömben olvastátok mit ir aPC Guru?
hogy kell hozzáa a netről egy pecs hogy rendesen fusson de ezt csak az eredetihez lehet felrakni
mit szoltok ehez?
nekem Windows 98 Second edition van fenn a gépen., és ez alatt nem fut.
Joco voltam.
A Motoracer 3 nem indul el Windows XP alatt még kompatibilis módban sem, talán itt a probléma. WinMe alatt kifogástalanul fut.
nemtom mi baja lehet de nekem is nemsokára meglesz akkor talán többet tudok mondani!
ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT
Heló mindeniki!
Kérlek segítsetek.
felrakom a motoracer 3-at és amikor indítanám el kiírja hogy a program szabájtalan műveletet hajtott végr...stb
mit csináljak
U.I.: másoknál ugyanez a cd működött rendesen.
konfigom: PIII 667 MHz
Abit BE6-2
Tnt 2 pro 32mb
128MB sdram
LG 775FT monitor
Kérlek segítsetek.
felrakom a motoracer 3-at és amikor indítanám el kiírja hogy a program szabájtalan műveletet hajtott végr...stb
mit csináljak
U.I.: másoknál ugyanez a cd működött rendesen.
konfigom: PIII 667 MHz
Abit BE6-2
Tnt 2 pro 32mb
128MB sdram
LG 775FT monitor
Joco voltam.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Jövőre visszatér a gyökerekhez a 47-es ügynök, készül a Hitman Classic Trilogy Remastered
- 3. Az Attack on Titan teljes történetét fel fogja dolgozni az A.O.T. 3
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Sztori-DLC-vel fog bővülni még a nyáron a The Alters, a Future Games Show-n mutatkozott be a Last Variable
Legfrissebb fórumtémák
- 00:22
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [1]
- 13:56
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [1]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]
- 11:02
- Versenyszimulátorok [55]
- 20:00
- Ki mivel játszik mostanában? [8249]
- 17:25
- Szét*** az ideg [5485]
- 12:43
- Új Vampire: The Masquerade-játék jön, Eternal Whispers alcímmel [hozzászólások] [1]
- 11:30
- Játék kívánságlisták és várólisták [20]