28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Motoracer 3

AdaMs3
#13 AdaMs3 [25]
nem tom mi a fasz van please vegyen fel vki

Mindent a többiekért, Semmit értem!!!!

Válasz erre

AdaMs3
#12 AdaMs3 [25]
császtok! vegyetek fel MSN-re valaki kérdezni akarok vmit!

Mindent a többiekért, Semmit értem!!!!

Válasz erre

Solder
#11 Solder [59]
Valakimegtudná mondani, hogy a Freestyle versenyen hogyan kell pontot szerezni. Mert nem találok rá azokra a betűkre vagy betű kombinációkra amikel trükköket lehetne csinálni. Kérek titeket segítsetek!!
Köszike

Válasz erre

buek
#10 buek [712]
NAh a Hcgamer-en rajta van a patch 8mega.

Válasz erre

buek
#9 buek [712]
Nem tudjátok honnan lehet letölteni a patch?olyan gagyiúl megy.1500mhz-es gépen gf2 gts-el olyan grafkót produkál,hogy hányok!!

Válasz erre

imq
#8 imq [1592]
Háát nem tudom, de szerintem is álhír, hiszen aki megveszi a boltban az eredetit és nincs internet-e azzal nagy kibaszás lenne, szóval szerintem is álhír.

Mindenesetre számomra nagy csalódás a gamma, messze nem olyan mint amilyennek a GURU beállítja...

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.

Válasz erre

Gerry
#7 Gerry [8082]
Nincs annyi pézem..Avagy ez csupán álhír,hogy rendeasen vegyük meg a játékot.

Válasz erre

Ghoost
#6 Ghoost [11787]
hi
nekem elindult igaz szagggat(a demo) mint állat de ez van
Külömben olvastátok mit ir aPC Guru?
hogy kell hozzáa a netről egy pecs hogy rendesen fusson de ezt csak az eredetihez lehet felrakni
mit szoltok ehez?

Válasz erre

Homer 1
#5 Homer 1 [27]
nekem Windows 98 Second edition van fenn a gépen., és ez alatt nem fut.

Joco voltam.

Válasz erre

Krilin
#4 Krilin [91]
A Motoracer 3 nem indul el Windows XP alatt még kompatibilis módban sem, talán itt a probléma. WinMe alatt kifogástalanul fut.

Válasz erre

Trebor
#3 Trebor [2276]
nemtom mi baja lehet de nekem is nemsokára meglesz akkor talán többet tudok mondani!

ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT

Válasz erre

Homer 1
#2 Homer 1 [27]
NA!!!!!
Nem ír senki?
Plíz!!!!!!!!

Joco voltam.

Válasz erre

Homer 1
#1 Homer 1 [27]
Heló mindeniki!
Kérlek segítsetek.
felrakom a motoracer 3-at és amikor indítanám el kiírja hogy a program szabájtalan műveletet hajtott végr...stb
mit csináljak

U.I.: másoknál ugyanez a cd működött rendesen.
konfigom: PIII 667 MHz
Abit BE6-2
Tnt 2 pro 32mb
128MB sdram
LG 775FT monitor

Joco voltam.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat