Télleg nem volt nehéz a game, az utsó foellenséget is viszonylag hamar sikerült elintéznem.
Többi TR nagyobb kihívásokat nyújtott és jóval hosszabbak is voltak, bár azért ez sem volt rossz.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
