Nagyon szép a grafika, vannak is benne jó ötletek, de rohattul lineáris, és piszok rövid. Nekem hiányoznak a fejtörők, a tárgyak, eldugott secretek megkeresése, és persze a nehézségi foka sem valami nagy. A Time Trial pedig szerintem egyenesen megöli az élményt. Ez már nem TR, vagy legalábbis nem olyan, mint az eddigiek. Nem is tud lekötni többszöri végigjátszásra. Kitoltam párszor, de elég is volt, megyek vissza, a remek szerkesztett TR pályákhoz.
Azokban aztán látszik, hogy mennyi ötletük van a rajongóknak, sok közülük leveri a főrészeket is.

