Fórum » Beszélgetés a játékokról
Tomb Raider 7
hdhd
Mikor fórumozol a hozzászólások felett van egy olyan, hogy "adatmódosítás". Ott.
Holnap kezdem el a tr6-t.
Régen egyszer már elkezdtem, de abba hagytam. Remélem utána a tr7 nagyot fog durranni.
Holnap kezdem el a tr6-t.
Régen egyszer már elkezdtem, de abba hagytam. Remélem utána a tr7 nagyot fog durranni.
Egy kis OFF.
Nem tudja valaki, itt hol lehet megváltoztatni az INFO-s adatokat? Már egyik sem valós.
Nem találok semmi "Profil" feliratot.
Nem tudja valaki, itt hol lehet megváltoztatni az INFO-s adatokat? Már egyik sem valós.
Nem találok semmi "Profil" feliratot.Olvastam Razor03.
Csak vártam kicsit, nehogy elvegyem mások kedvét a véleményemmel.
Én annak idején a 4-nél csöppentem Lara elé, így visszafelé játszottam végig a részeket. De felköthetik a gatyót azok, akik most a Legenddel kezdték.
És nem is biztos, hogy tetszeni fognak nekik sajna.
Viszont sok fiatal állt neki TR-es pályákat szerkeszteni, és ez jó jel. 
Csak vártam kicsit, nehogy elvegyem mások kedvét a véleményemmel.
Én annak idején a 4-nél csöppentem Lara elé, így visszafelé játszottam végig a részeket. De felköthetik a gatyót azok, akik most a Legenddel kezdték.
És nem is biztos, hogy tetszeni fognak nekik sajna.
Viszont sok fiatal állt neki TR-es pályákat szerkeszteni, és ez jó jel. 
Egyetértek.. ezt már én is írtam, visszább, meg mást is... csak az újoncok el voltak ájulva a 7. résztől így elveszett a hsz-k között a véleményem.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Pontosan, szép és jó a TR7, de vhogy nem éreztem azt a TR feelinget, amit az eddigi összes rész alatt éreztem amit végigjátszottam. Sokkal jobb volt, amikor szabadon lehetett bolyongani az egyes helyszínek között és tetszoleges sorrendben megoldani a feladatokat, nem pedig egy full lineáris pályát követni
Meg hát a játék "hosszúsága" is valóban egy vicc, a TR4-bol ha kiragadjuk pl. Alexandriát, az kb. egymaga olyan hosszú volt, mint az egész TR7, csak a TR4-ben ez kb. a játék negyede volt mindössze
Meghát a végso foellenség is óvodásoknak készült, a többi TR-ben mindig szenvedtem a fomuftinál, itt meg 3-adszorra vagy 4-edszerre simán kinyírtam...
Meg hát a játék "hosszúsága" is valóban egy vicc, a TR4-bol ha kiragadjuk pl. Alexandriát, az kb. egymaga olyan hosszú volt, mint az egész TR7, csak a TR4-ben ez kb. a játék negyede volt mindössze
Meghát a végso foellenség is óvodásoknak készült, a többi TR-ben mindig szenvedtem a fomuftinál, itt meg 3-adszorra vagy 4-edszerre simán kinyírtam..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Osztom a véleményedet Barthezz 1713
Nagyon szép a grafika, vannak is benne jó ötletek, de rohattul lineáris, és piszok rövid. Nekem hiányoznak a fejtörők, a tárgyak, eldugott secretek megkeresése, és persze a nehézségi foka sem valami nagy. A Time Trial pedig szerintem egyenesen megöli az élményt. Ez már nem TR, vagy legalábbis nem olyan, mint az eddigiek. Nem is tud lekötni többszöri végigjátszásra. Kitoltam párszor, de elég is volt, megyek vissza, a remek szerkesztett TR pályákhoz.
Azokban aztán látszik, hogy mennyi ötletük van a rajongóknak, sok közülük leveri a főrészeket is.
Nagyon szép a grafika, vannak is benne jó ötletek, de rohattul lineáris, és piszok rövid. Nekem hiányoznak a fejtörők, a tárgyak, eldugott secretek megkeresése, és persze a nehézségi foka sem valami nagy. A Time Trial pedig szerintem egyenesen megöli az élményt. Ez már nem TR, vagy legalábbis nem olyan, mint az eddigiek. Nem is tud lekötni többszöri végigjátszásra. Kitoltam párszor, de elég is volt, megyek vissza, a remek szerkesztett TR pályákhoz.
Azokban aztán látszik, hogy mennyi ötletük van a rajongóknak, sok közülük leveri a főrészeket is.

Nah ma kivittem a játékot!
Télleg nem volt nehéz a game, az utsó foellenséget is viszonylag hamar sikerült elintéznem.
Többi TR nagyobb kihívásokat nyújtott és jóval hosszabbak is voltak, bár azért ez sem volt rossz.
Télleg nem volt nehéz a game, az utsó foellenséget is viszonylag hamar sikerült elintéznem.
Többi TR nagyobb kihívásokat nyújtott és jóval hosszabbak is voltak, bár azért ez sem volt rossz.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
