28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Z-Master
Z-Master [20407]
Mindenkinek más a zenei stílusa. Ezt el kell fogadni! Igazad van ez egy szabad fórum, de a határokat nem kéne átlépni. Ha te ezt nem tudod elfogadni akkor inkább keress másik fórumot!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

andras_sz
andras_sz [8]
T. Hevesi úr!

Most le lettem oltva?

Örülök, hogy te is nekem rontottál teljes szellemi erőddel...
Dan Brown
Hogy mi is? Hááát...
Ő egy buzi barom gyökér suttyó paraszt, fejlövést neki. Nem létező baromságokról meg ánuszokról, vagy vánuszokról írogat (hehe), a sok barom (mint pl. te) meg megveszi és jóóól elolvassa. Gratulálok. És mellesleg sátánista szimbólum IS...utána nézhettél volna a szaros gugliddal, ha már ennyit törted magad, csak hogy leolthass...lásd benne (hopp, egy büfi) továbbra is a művészetet, annyi eszed is van, barátocskám.
És hogy ne kelljen fáradnod a következő leoltással, ha már ilyen égető szükséged van rá: "A mohácsi vész 1973-ban volt."
nah..most jól leolthatsz, h még ezt sem tudom (még mielőtt rákeresnél a googleben, 1526-ban volt

"...the Marlboro blows, I blow the smoke through my nose..."

Vissza

Fórumszabályzat