28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

Gerico
Gerico [1645]
Nekem csak a Beatles Let it Be-je működött, viszont azt is csak 2.odszorra, asszem mostmár sikerélménnyel abba is hagyom.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Most a 6. működött, viszont a hetedikre megint rosszat dobott ki.
Gerico
Gerico [1645]
Nemtom, alapvetően sztem oylan sok dallam nem hiszem hogy lenne benne (elég kezdetleges projektnek tűnt), sztem 20-ből ha egyszer talál az ember olyan dallamot,aminél működik.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Az ötödik dallamnál is hibázott. De lehet, hogy bennünk van a hiba ? Olyan kéne, amibe bele lehetne dúdolni a dallamot, akkor sztem több mint valószínű, hogy jót adna ki.
Gerico
Gerico [1645]
Akkor máskor cinikusabban fogok rá utalni, ha valami nagyon rossz.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
3 bepötyögött dallamból 1 se volt jó.
Gerico
Gerico [1645]
Ezt nézzétek meg, hogyha van valami dallam, számocska a fejetekben és nem tudjátok mi az. A space-el elpötyögöd a dallamot, és -elvileg- az eredmény szemmel látható lesz... erről a bizonyos "eredményről" mindenki maga győződjön meg...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Vissza

Fórumszabályzat