Nekem bejött amit akartam , szerintem a többieknek az a baja hogy nem tudja a dallamot normálisan lejátszani. Próbáljátok meg pl a Beverly Hillsy Zsaru-nak a zenéjét. Nekem bejött
Ezt nézzétek meg, hogyha van valami dallam, számocska a fejetekben és nem tudjátok mi az. A space-el elpötyögöd a dallamot, és -elvileg- az eredmény szemmel látható lesz... erről a bizonyos "eredményről" mindenki maga győződjön meg...
"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon