28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

Onyx srác
Onyx srác [572]
Nekem bejött amit akartam , szerintem a többieknek az a baja hogy nem tudja a dallamot normálisan lejátszani. Próbáljátok meg pl a Beverly Hillsy Zsaru-nak a zenéjét. Nekem bejött

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Gerico
Gerico [1645]
Ezt nézzétek meg, hogyha van valami dallam, számocska a fejetekben és nem tudjátok mi az. A space-el elpötyögöd a dallamot, és -elvileg- az eredmény szemmel látható lesz... erről a bizonyos "eredményről" mindenki maga győződjön meg...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Vissza

Fórumszabályzat