28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

maco
maco [16]
de játszottam a 3. és a 4. résszel hiszen írtam is hogy a 3. volt a kedvencem és celebrum valóban a játék egyetlen nagy hibája az hogy nagyon rövid.

Lara is my sin x)

Vissza

Fórumszabályzat