hiszen írtam is hogy a 3. volt a kedvencem
és celebrum valóban a játék egyetlen nagy hibája az hogy nagyon rövid.
Lara is my sin x)
Fórum » Beszélgetés a játékokról
hiszen írtam is hogy a 3. volt a kedvencem
és celebrum valóban a játék egyetlen nagy hibája az hogy nagyon rövid.
Lara is my sin x)