28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

XboX vs. Ps2



Írd ide hozzászólásod:

Bomc
Bomc [576]
x-box jobb. jobban néz ki rajta a sims2 egy 106 cm-s plazmatv-n mint a ps2-n bár azzal még nem sokat jáccottam

Vissza

Fórumszabályzat