. El Matador vs. Just Cause háborút látok
. Egyik dúrvább lesz mint a másik. Augusztus 24.-én jön a demó. Akit érdekel a játék feltétlen nézze meg a képeket és videókat mert nagyon ütős lesz!!
Hirtelen ezeket találtam:
GSO
HW
Dome
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
