28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Just Cause



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Hát ez nagyon dúrva játék lesz . El Matador vs. Just Cause háborút látok . Egyik dúrvább lesz mint a másik. Augusztus 24.-én jön a demó. Akit érdekel a játék feltétlen nézze meg a képeket és videókat mert nagyon ütős lesz!!
Hirtelen ezeket találtam:
GSO
HW
Dome

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat