weeeeeeeee
(nem az igazi csabi ez, persze neki nincs nete
ien rajongói cucc
)...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
Fórum » Nem számítástechnikai témák
weeeeeeeee
ien rajongói cucc
)...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....