28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Just Cause



Írd ide hozzászólásod:

HTB
HTB [4144]
ja es aki tolteni akarja, www.worthplaying.com lejon seperc alatt

Just another freak in the freak kingdom

Razor03
Razor03 [14703]
Na ne idegesíts fel . Képek és videók alapján nagyon szépnek tűnt . Tenger, táj, árnyékok stb.. ezek nagyon szépek voltak a videóban..

Mind1 majd én kivesézem ha lejön még a héten, az én szavamat úgy is jobban elhiszik ..

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Peace
Peace [28898]
Tényleg ocsmány a graf. 3-4 évvel ezelőtti játékokra hasonlít. Lényegében egy GTA klónnak tűnik, csak a helyszín más. Elég gagyi.

Vissza

Fórumszabályzat