28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Just Cause



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Elvileg egy küldetés van benne. Szidták a h nincs benne fizika, csúnya a grafika, túl gta-s, rossz az irányítás, bugos meg ilyenek.

HTB: Ha tényleg jó a hangulat (már pedig engem könnyen megfog egy játék ha tényleg hangulatos) akkor nincs baj. Bugokat meg javítják patch-el..

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat