28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
én ha vezsek akkor vagy az Oroszlánbarlangban vagy az Eldorábóban veszek!
Lehet hogy idén nyáron de ballagásra eléggé valoszinű hogy veszek vmijet.
ugy nézki hogy Mexicoi Fender Strato lesz, 150ezer körül van most remélem nem megy feljebb az áruk!Másfél évvel ezelőtt ennyi pénzből egy eredeti amerikai Stratocastert kaptam volna.
Bár nem ártana tudni a Musicman árakat mert azok is nagyon jo gitárok.
És te oto?

Vissza

Fórumszabályzat