28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A MOZI bukása



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
Azt hiszem gyorsvoinatként suhant el melletted a topic fő mondanivalója.
Dragon R.
Dragon R. [269]
Ha már a MOZI bukásánál tartunk,márpedig ott tartunk a topic kezdete óta,el szeretném mondani,hogy szidjátok a mozit meg a plázát,meg sokkal jobb otthon néni az új fimeket,elszeretném mondani,hogyha mindenki csak megvenné vagy netán letölené a filmeket az ropant szar ügy lenne. Ugyanis ha a filmeknek nincs bevétele,akkor a filmeknek nem fognak folytatást és más filmet is kevesebbet fognak csinálni!!!!!! És ezért max. lehet mondni hogy kicsi a választék.

Vissza

Fórumszabályzat