Nem volt rossz film, se isten király film. kb. 6,5/10 -et adnék neki....mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Nem volt rossz film, se isten király film. kb. 6,5/10 -et adnék neki....mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....