mert egy ido utan mar nem ertem...
hajozzunk gyere, bontsunk vitorlat a tengerfeleeeeee





mert ha nemvagyok szabad nem allhatok en az elet ele, kapitanyod leszek, ha gyere kotatjuk a holnapot mindenfele es mindenaron, uram tovabbutazunk a vizbe bamulunk, emlekek neznek ram, vannak boldogok de keseruk is am
a fejunk folott csapdos megjelent par angyal szarnyukkal csapdosnak, vigasztalnak, dallal eneklik hogy gyeregyere hajozzunk hajozz velunk gyeregyere hajoz hajozzelvelunk, azt hittem angyalok, aztan csak lattam hogy shkgjhsierughsdjighsdfjgdigheriugh csova gyere gyere hajozzhajozz elvelunk gyeregyeremar hajozz hajozzelvelunk gyeregyere angyalokhajoznakvelunk
kb 1 eve ez volt az ebresztom a telomon

