28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lego Star Wars



Írd ide hozzászólásod:

vbence1993
vbence1993 [15]
na, már +van
most az EPIII 1.részét nemtom +csinni
HeLP!!!

"Bárhol járunk vihar támad, szél tombol és mennydörög, ég szakadhat, föld indulhat, bárhogy lesz a ROCK ÖRÖK!"

Vissza

Fórumszabályzat