Sehol se találok neten a játékhoz magyarosítást, ahol találtam ott meg már leszedték és nincs fennt a serverükön...asszem feladom! Ugye van itt valakinek és ugye elküldi nekem?!
"Kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák!"