28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

NightCore
NightCore [633]
Sehol se találok neten a játékhoz magyarosítást, ahol találtam ott meg már leszedték és nincs fennt a serverükön...asszem feladom! Ugye van itt valakinek és ugye elküldi nekem?!

"Kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák!"

Vissza

Fórumszabályzat