28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

psn
psn [466]
Méltánytalanul hanyagolt topik!
Sztem állat lett ez a rész!
Az irányításról annyit, hogy G helyett állandóan a space-t nyomogattam amikor a fegyverért nyúltam volna... azt is utáltam, hogy egy idő után elrakja a fegyvereket Lara.
Meg persze rövid, de még így is alázza a 6-ot.
Gyenge gépen is élvezhető, nálam ez plusz pont.

Jó volt, ennyi. Legközelelebb hardon, mert mediumon túl könnyű...

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

Vissza

Fórumszabályzat