28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Just Cause



Írd ide hozzászólásod:

Redline15SS
Redline15SS [182]
CSásztok kipróbáltam a teljes játékot és szerintem nagyon jó, nekem nagyon meg tetszett.Bár a demo az nagyon ratyi vólt számomra, de ez ez megérdemli hogy kivigyem 1 er legalábbJa és Tinman-nak igaza van tényleg nagyon jó az égbólt!!.Nekem megy fullon de ha alacsonyabb beállításoknál is ien szép akkor, nagyon jó még ez is.

Vissza

Fórumszabályzat