Napi 40-50 perc az amit játékra fordítok újabban
, vagy még annyit sem. Szóval ezek kitartanak egy darabig.
Amúgy abba a hibába estem hogy egyszerre több játékot is felpakoltam a gépre még a nyár elején, így fent van még a Call of Cthulhu, Splinter Cell C.T., és a Doom3 is. Az utolsó 2-vel abszolút nem játszom már, csak a helyet foglalják. Cthulhu-t mindenképp végig szeretném vinni, jelenleg 80%-nál tartok. Szóval úgy van tervbe véve hogy végigviszem a FEAR-t és a Juarezt, a másik 2 játékot leszedem.. majd Just Cause-t fel és a Cthulhu mellett végigtolom.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
. Most FEAR-t és Juarez-t tolom.
