28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
Nálam még mindig a Szexuális Zaklatás Pppp.....anda a legjobb SP rész, de ez nem sokkal marad le.

Milyen már mikor Stan apja mondja, hogy "A valós életben, csak egy geológus vagyok. De itt én vagyok .......... a 2. szintű elf vadász, a Szövetség védelmezője." (A poént nem lövöm le, ha még nem látta volna valaki, de az egész kurva jó, Blizzardosokkal meg malacöléssel együtt.)

Vissza

Fórumszabályzat