28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Republic: The Revolution



Írd ide hozzászólásod:

Reader
Reader [424]
Az hát, engem már akkor kezdett izgatni mikor a PC Guru bemutatott róla pár szkrínshot-ot! Lenyűgöző a grafikája!

Reader

Ghoost
Ghoost [11787]
huh amiket eddig hallottam erről a játékkról mind nagyon jo dolgo votl remélem a járék is az lesz!

Vissza

Fórumszabályzat