A nextgen demót hogyan tudom felrakni? Mert amikor letöltöm (503megás) a winrar file-t és megnyitom, csak egy valami.dat file van benne, és ráadásul a winrar hibásnak, vagy sérültnek is veszi az egészet, szal nemtom mit tegyek vele

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!