28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Dragon R.
Dragon R. [269]
Majd ha a Cool-on adják!! Addig nem hiszem,mert most még a 3-4. évaddal szarakodnak!! Meg nem rend szerint adják,hanem össze-vissza keverik a 2 évadot!!
Mattmaster
Mattmaster [9513]
Allitolag nemsokara lesz 9. is szinkronosan. Allitolag...
Dragon R.
Dragon R. [269]
Valszeg!! A 8.évadig vanszinkronos cucc!!

Vissza

Fórumszabályzat