28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HALO



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Elmentek a k.p.-be! Tudjátok miért? Mert engem meg leXBoxos-gyíkoztatok, amikor dicsőítettem! Bezzeg most, hogy megint azt mondják, hogy lesz PC-re itt nyaljátok annak a Bungie-nak a seggét, ami mellesleg kirángatta az összes jó ötletet az Oni című játékából (amik még az előzetesben láthatóak voltak - pl. óriás, mangás robotok).
Persze a PC-s megjelenés körül már jó pár éve folyik a huza-vona, úgyhogy annyira nem kell most beindulni. Persze király lenne, ha most végre kijönne tavasszal!

Vissza

Fórumszabályzat