
Fórum » Beszélgetés a játékokról
HALO
Hát nem csak reklámozni lett volna gázos, hanem eladni és engem lecsillapítani. Így is teljesen kész voltam, hogy Mac-re elkészült erre XBoxra vitték át! 

De azok akkor jelennek/jelentek meg, amikor már lesz/volt internet-elérés a konzolhoz, de egyjátékos mód nélkül elég bajos lett volna a Haloval reklámozni a dobozt...
A bazinagy sávszélesség is azért kell, mert még csak júzerméd megoldások vannak.
A bazinagy sávszélesség is azért kell, mert még csak júzerméd megoldások vannak.
Hát ki kell, hogy javítsalak, mert ez egy csapat-orientált FPS és nem az, amit te írtál.
"Ha MMO lenne, akkor XBox-ra ki sem jöhetett volna
" - Ja. Mert ugyebár nem volt DC-re sem Phantasy Star Online és nem is lesz PS2-re FFXI, ami MMORPG.
Mellesleg a Phantasy Star Online most jelent meg PC-re és vészesen gagyi. Lehet offilne is játszani, de ha a netre akarsz vele menni, akkor fizetni kell érte! Na, ez az, ami igazán bosszantó. Ráadásul nem is nagyon terjedt el, habár ezt jelenleg a Halo se mondhatja L magáról, mert bazi nagy sávszélesség kell a multijához.
"Ha MMO lenne, akkor XBox-ra ki sem jöhetett volna
" - Ja. Mert ugyebár nem volt DC-re sem Phantasy Star Online és nem is lesz PS2-re FFXI, ami MMORPG.
Mellesleg a Phantasy Star Online most jelent meg PC-re és vészesen gagyi. Lehet offilne is játszani, de ha a netre akarsz vele menni, akkor fizetni kell érte! Na, ez az, ami igazán bosszantó. Ráadásul nem is nagyon terjedt el, habár ezt jelenleg a Halo se mondhatja L magáról, mert bazi nagy sávszélesség kell a multijához.
Javítsatok ki, ha tévednék, de én úgy tudom, hogy a Halo nem MMOFPS lesz, hanem egy csaptorentált FPS, aminek (ha minden jól meg y
überfasza multja lesz. Kábé mint a CS-CZ, és ebben az esetben nem kell havidíjat fizetni, "csak" megvenni a játékot. Ha MMO lenne, akkor XBox-ra ki sem jöhetett volna
.
überfasza multja lesz. Kábé mint a CS-CZ, és ebben az esetben nem kell havidíjat fizetni, "csak" megvenni a játékot. Ha MMO lenne, akkor XBox-ra ki sem jöhetett volna
.Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
