Fórum » Beszélgetés a játékokról
Warcraft III
Ez valóban ígyvan, a saját játékomban is csak gyártom az egységeket, ha összegyűlik egy nagyobb, gyorsan megyek támadni, mert az ellnefél méghamarébb összeverbuvál egy nagyobb sereget.És ez csak könnyű szint.A játékot, kampányt már régóta játszom, ezekre a deathmatchekre most kaptam rá, rohatt nehezek!
Szerintem a legjobb az Undead, de tudni kell vele banni, az orkok inkabb csak a kezdeshez es a jatek tapasztalasara jok. Szerintem. Amugy nekem az egyetlen gondom neha hogy tulporog a jatek, en meg fel alomban itt nyomogatom, es egyszeruen nem birom behozni neha az ellenfel elonyeit. Jo lenne vmi peccs amivel kicsit lelehet lassitani a jatekmenetet.
A játékban 4 faj van: ember, ork, élőhalott és éjelf. Zúzni szerintem az orkokkal lehet a legjobban, mert ők a nyers fizikai ütőerőre mennek. Az emberek -természetesen- kiegyensúlyozottak, olyanok, mint a SC Terran-jai. Az éjelfek és az élőhalottak több szakértelmet igényelnek: az előbbiek elsősorban távolsági fegyvereikre és varázslataikra számíthatnak, az utóbbiak pedig igen sok micromanagement-et igényelnek (á la Protoss).
Egyébként az Infernalt (az a zöld gólemszerűség) a Demon Lord tudja megidézni (skirmishben és multiban is) 6-os szinttől.
Jó látni, hogy még mindig vannak új War3 játékosok
Egyébként az Infernalt (az a zöld gólemszerűség) a Demon Lord tudja megidézni (skirmishben és multiban is) 6-os szinttől.
Jó látni, hogy még mindig vannak új War3 játékosok

Legnépszerűbb cikkek
- 1. Saját PlayStation 5-öt és DualSense kontrollert kap az ősszel megjelenő Marvel's Wolverine
- 2. Captain Price a Call of Duty: Modern Warfare 4 egyszemélyes kampányából sem fog hiányozni
- 3. Holnap rajtol a Hell Let Loose: Vietnam, de a 18+-os launch trailer már most is elérhető
- 4. Már csak tíz nap és megjelenik a Resonance: A Plague Tale Legacy, a sztori trailerrel hangolódhatsz rá
- 5. Támad a teljes alvilág, több generációnyi gengszter rúgja ránk az ajtót a ma megjelenő Mafia: The Omertá Collectionben
Legfrissebb fórumtémák
- 23:20
- Először mozgásban a magyar fejlesztésű új 4X űrstratégia, a Legacy of Sol rövid előzetesben mutatta meg magát [hozzászólások] [8]
- 22:02
- Ki mivel játszik mostanában? [8265]
- 09:49
- Kiszivárgott néhány Grand Theft Auto VI játékmenet-video, a szivárogtató folytatással fenyegeti a Rockstart [hozzászólások] [1]
- 18:55
- Szét*** az ideg [5565]
- 11:24
- Helyzetjelentés Extra [3405]
- 16:02
- Fradi [4822]
- 19:38
- Pénzügyek - Hitelek, Befektetések, Tőzsde [101]
- 14:22
- Helyzetjelentés [157650]
- 19:01
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1622]
- 12:21
- Még egy utolsó ingyenes frissítést kapott a BALL x PIT roguelite falbontó [hozzászólások] [1]
