28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Mattmaster
Mattmaster [9513]
De most mier baj az ha dualdubos? BSplayerrel bellitod h a magyar mennyen azt csa.
Dzsúd_
Dzsúd_ [19]
Állítólag nemsokára fent lesz a 10/11-es!! Télle' lehet úgymond nem DualDub-osan letölteni valahonnan a 3. évadot? Mert én is láttam már máshogy, de nem úgy van meg!!

Vissza

Fórumszabályzat