
Remélem lesz is hozzá a közeljövőben...vagy ha nem is a közeljövőben legalább legyen!!!
Szerintetek milyen lesz az Anniversary Edition? Az előzetes alapján sztem nagyon jó lesz
Lara is my sin x)
Fórum » Beszélgetés a játékokról

Szerintetek milyen lesz az Anniversary Edition? Az előzetes alapján sztem nagyon jó lesz
Lara is my sin x)