28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

maco
maco [16]
Hát igencsak jól jönne már az a bizonyos magyarosítás...
Remélem lesz is hozzá a közeljövőben...vagy ha nem is a közeljövőben legalább legyen!!! Szerintetek milyen lesz az Anniversary Edition? Az előzetes alapján sztem nagyon jó lesz

Lara is my sin x)

Vissza

Fórumszabályzat