no mindegy...
Nem hallottál még róla???
Nos, az Anniversary Edition az egy születésnapi kiadás lesz.
Ez azt takarja, hogy az első (fenomenális
) TR részt újra megcsinálják csak már a Legend grafikai motorjával.
Megjelent a játékról egy (amúgy nem hivatalos) videó, ha felmész a www.youtube.com-ra és rákeresel valszeg kiadja.
Hogy mikor jelenik meg? Fene tudja...de az már biztos, hogy csak 2007-ben...

Lara is my sin x)
