28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Videókártyák (Apró)



Írd ide hozzászólásod:

Zenithian
Zenithian [430]
Razor koma....
Gep fejlesztes elott tudjak normalissan Cod2-özni!
Arra kell csak!
Marciusba fejlesztek ha minden igaz.Amikor mennek le az árak ugye.
Remelem erted.meg max legujabb age of-t tudjam nyomatni!15 ezer ft magassagaig gondolkoztam!cd kell hozzá ugye!
udv.

majd szerkesztek ide vmit...

Razor03
Razor03 [14703]
9600 XT felett már régesrég eljárt az idő. Minimum 7600 GS/6600 GT .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Zenithian
Zenithian [430]
Hali!
6600GT kartyat vasarolnek!
vagy 9600xt-t!
Sapphire Atlantis Radeon 9600XT???ilyen kene!

majd szerkesztek ide vmit...

Razor03
Razor03 [14703]
Szivesen . Az egyik srácnak (aki tévedésből nekem címezte az üzenetet) írtam olyan meggyőző privit hogy csak na ..
Hát én is nehezen fogok megválni a jó kis moddolt-tuningolt 6800-as kártyámtól, de muszáj lesz mert eljárt felette az idő. Helyette jön majd 7900 kaliberű kártya.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Köszi az UP-olást, ma eladtam a kártyát, bár könnyes szemmel De a helyére is Gigabyte jön, csak 7600GT

Dark Archon

Razor03
Razor03 [14703]
PH-en hírdetted már? Ha igen dobj linket és küldök UP-ot ..

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Gigabyte GV-NX66T128VP típusú videokártya eladó! Jellemzők: VGA chip: nVidia 6600GT, Csatolófelület: 8xAGP, RAM: 128Mb/128bit, GPU órajel: 550Mhz (TurboForce edition), RAM órajel: 1120Mhz (TurboForce edition), Csatlakozók: VIVO: TV kimenet & bemenet (kamera, videomagnó, stb. részére)
Hűtés: hőcsöves, zaj=0dB (gyári!); 3DMark03: 8519, 3DMark05: 3352

Ár: 25.000Ft

A videokártyára még 2(!) év garancia van! Húzva nem volt, kitűnő kártya, jobb vásárlása miatt válnék meg tőle. Érd.:

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat