Gep fejlesztes elott tudjak normalissan Cod2-özni!
Arra kell csak!
Marciusba fejlesztek ha minden igaz.Amikor mennek le az árak ugye.
Remelem erted.meg max legujabb age of-t tudjam nyomatni!15 ezer ft magassagaig gondolkoztam!cd kell hozzá ugye!
udv.
majd szerkesztek ide vmit...
.
. Az egyik srácnak (aki tévedésből nekem címezte az üzenetet) írtam olyan meggyőző privit hogy csak na
..
