Mi van, ha az idő csak az emberek által kitalált fogalom s mint olyan, nem is létezik? 
Dark Archon
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Mi van, ha az idő csak az emberek által kitalált fogalom s mint olyan, nem is létezik? 
Dark Archon
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Dark Archon

"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Dark Archon
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Dark Archon
Az időutazósok is jók voltak. (1969, 2010, 2001) És a Tealc-es részeket is szerettemm amik a családjáról szóltak, meg az új élete elkezdéséről a földön.
www.csinicucc.extra.hu